Gry na steamie

Siema, mam takie pytanie. Mam laptopa oraz komputer. Na laptopie mam zainstalowane gry ze steama. Teraz pojawia się pytanie czy da sie przeniesc z laptopa na komputer te gry tak, aby steam wykrywał je na komputerze i mozna bylo w nie grac ale nie tracic dziesiatek GB internetu na instalowanie od nowa na komputerze.

Tak, da się.

Wchodzi na Steam, Bibliotekę, prawym przyciskiem na interesujący tytuł -> właściwości, Pliki lokalne.

Tu masz możliwość wykonania kopii zapasowej gry. Po określeniu miejsca zapisu i wykonaniu kopii, przenosisz plik na inny komputer (np. dyskiem zewnętrznym).

Na nowym kompie, odpalasz Steam, logujesz się na swoje konto.
Po uruchomieniu Steam, klikasz “Steam” (lewy górny róg) i wybierasz “Utwórz lub przywróć kopię zapasową aplikacji”, wybierasz lokalizację pliku zapisanej gry i wsio. Zaczyna się jej instalacja.

1 polubienie

Co to jest Steam?

Steam – platforma dystrybucji cyfrowej i zarządzania prawami cyfrowymi, system gry wieloosobowej oraz serwis społecznościowy stworzony przez Valve Corporation. W październiku 2012 roku Valve rozszerzyło ofertę o oprogramowanie niebędące grami

A gdzie to znajdę i czy muszę to zainstalować czy mogę mieć to w przeglądarce. Pójdzie mi na tym komputerze:
Legion

Tak.

Aha.

E…, był jakiś wyciek bazy dobreprogramy czy jak i trolle się bawią na forum?

Może było pite.

Nie,

Tak.