Gry na Windows XP - Fuitsu Siemens

Witam poszukuje fajnych gier na Fujitsu Siemens z windowsem XP. Mogą być jakie kolwiek ale na pewno nie wyścigówki. Najlepiej abym te gry mógł kupić na Steam, Origin czy Uplay. Aha i jeszcze żeby gry nie był za drogie, Około 10-15 €

PS. DODAJE SS Z CPU-Z. NA KOMPIE JEST WINDOWS XP Z SP3.

Icewind Dale 1/2, Baldurs Gate 1/2, Diablo 1/2, Quake 1/2/3, Unreal, Unreal Tournament, Stronghold, Majesty… Określ się jaki cię gatunek interere :wink:

1 polubienie

Pokazałeś tylko procesor, więc trochę słabo, jak masz tam w miare OK karte graficzną to może się pokusić w granie gry od samego początka czyli jakies lata 90 do 2006-2007 roku, a jak masz tam jakis badziew to praktycznei każda gra do roku 2003-2004 roku powinna ci dzialać na tym lapku, wieć wejdz w google znajdz encyklopedie gier zaznacz lata i sobie pobierz i graj w to co chcesz, gier masz setki,tysiące. do wyboru do koloru. Mogę ci podać kilka żeby nie było że tylko napisałem a nic nie oferuje. Fpsy: Medal of Honor Allied Asalut, Battelfield 1942, Quake Live albo CS 1.6 ewentualnie Source ale to zależy czy masz tam dobrą grafikę. RPG - Diablo 2, Torchlight, Titan Quest, FPS- Age of Empires 3, C&C Generals - samochodówki : NFS: Most Wanted, Colin Mcrea 2005 TPP: Max Payne, Hitman, Tomb Raider starsze wersje TPP z otwartym światem; GTA SAN ANDREAS GRY INNE ALE FAJNE: WORMSY ARMMAGEDDON, przygodówka Syberia, Lemmingi, Heeroes of Might and Magic 3, jezu tak moza wymieniać cały dzien jest masa fajnych starych gier.

1 polubienie

Mogą być strzelanki, Akcji, Symulatory.

DODAJE GRAFIKE!

No i oczywiście też Thief I i II. Ja polecam, no ale nie każdy musi lubić to samo. :slight_smile: