Gry nie chcą mi się włączyć

Cześć,

Piszę tu ze stosunkowo dziwnym problemem. Dziś próbowałem włączyć League of Legends. Klient normalnie się uruchomił i działał bez zarzutów, natomiast gdy już znalazło mi grę i każdy wybrał swoje postaci to nic dalej się nie wydarzyło. Nie uruchomiła mi się gra, system zaczął dziwnie się zachowywać - nie mogłem ładowało mi żadnej strony internetowej, nie mogłem włączyć menadżera zadań ani nawet normalnie zresetować komputera, ponieważ po kliknięciu przycisku „uruchom ponownie” nic się nie wydarzyło. Dopiero reset komputera poprzez przytrzymanie przycisku komputera poskutkowało. Odinstalowanie sterowników karty graficznej i zainstalowanie ich ponownie nie pomogło, to samo z ponowną instalacją gry. Czyściłem także rejest przez CCleanera.

Call of Duty Modern Warfare 2 również nie chce mi się włączyć. Po próbie włączenia gry przez Steam dosłownie nic się nie dzieje. Co ciekawe CS GO mi się włączył (co prawda długo się ładuje natomiast działa).

Czy ktoś jest w stanie mi pomóc z tym problemem?

Sprawdź najpierw kartę i dysk.

Kartę graficzną najpierw - FurMark GPU stress test, do wyprostowania wykresu temperatury (zwykle ok 10-20 minut). Daj zrzut ekranu.

Dysk twardy - Viktoria

Uruchamiasz jako administrator, klikasz po prawej na dysk, wybierasz na górze, po lewej Test & Repair, klikasz skan, czekasz aż skończy. Jak są dwa dyski, to po teście zaznaczasz drugi dysk i to samo. Jak skończy daj zrzut ekranu.

Pliki w załączniku.
Dodam jeszcze, że wszystko się włączało do 16 marca. Od wczoraj mam ten problem.



Wszystko wygląda ok. Prawdopodobnie problem jest softwaerowy. Pobierz nowe sterowniki do karty, ze strony Nvidia. W ustawieniach Lola powinna być funkcja umożliwiająca sprawdzenie i naprawę plików, odpalaj grę do sprawdzenia tworząc narzędzie treningowe, żeby uniknąć kary, jak się wywali.