Gry nie chcą się uruchamiać

Cześć! Jako że to mój pierwszy post na tym forum, to chciałem się ze wszystkimi przywitać. :smiley:

Mam problem z komputerem. Jakiś czas temu komputer uruchamiał się tylko w trybie awaryjnym. Pomogło przywracanie systemu. Jednak po tej operacji przestały mi działać gry tzn. Jeśli chodzi o większość gier(FlatOut2, Diablo, The Sims), klikam na plik .exe lub na skrót, ładuje się i…nic. Bus Driver jednak dał się uruchomić tzn. uruchomiło się menu, kliknąłem na start i wyświetliło mi błąd:

Niestety system operacyjny nie zdołał udostępnić okna w którym można generować grafikę gry. Prosimy o zapoznanie się z instrukcją obsługi gry w celu znalezienia sposobu zwiększenia zgodności gry z danym sprzętem.

Nie mam niestety instrukcji obsługi, ponieważ pożyczyłem płytę od kolegi, samą płytkę, luzem a instrukcji on nie ma bo zgubił :x .

Dodam że wszystkie gry są oryginalne i dotąd działały bezproblemowo. Zainstalowałem DirectX 9 i sterowniki do karty graficznej(nie muszę chyba mówić skąd mam DirectX :lol:).Nie pomogło. Może wy coś wymyślicie? Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam

  1. reinstalacja gierek

  2. prawo-klik na skrócie albo *.exe właściwości>zgodność>uruchom w trybie zgodności> tutaj wybierz sobie dogodną wersję

  3. na wszelki wypadek we właściwościach daj aby odpalał się z prawami admina

Nie ma bata musi działać

przeinstaluj gry.po pryzwracaniu zostaly pliki ale nie wpisy rejestru

MantisGhost, kosti 1 wielkie dzięki. Z FlatOut 2 poszło ale Bus Driver wywala ten sam błąd, a w trybie zgodności wyskakuje coś takiego:

Wykryto nieznany błąd

a jak uruchamiam w innej rozdzielczości niż maksymalna(1280x960) to coś takiego

Program Bus Driver przestał działać. Trwa wyszukiwanie rozwiązania przez system Windows

Pozostałe gry działają bez problemu.

PS Jak ustawić we właściwościach żeby program uruchamiał się w trybie Administratora :?: