Gry nie chcą się zainstalować na Viście!

Witam mam problem otóż posiadam Vistę ultimate 32 bit i jak chce se zainstalować niektóre gry to podczas instalacji nagle się zawiesza i koniec muszę zamknąć za pomocą ctrl+alt+del niektóre się instalują normalnie a niektóre nawet nie mogą się zainstalować wie ktoś co to może być te gry które nie chcą się zainstalować nie są na Vistę ale mam starsze gry z którymi nie miałem problemu z zainstalowaniem

Witam próbowałeś uruchomić ze zgodnoscią windows xp profesional i jako administrator

może spróbuj instalować wchodząc na płytę (eksploruj) i tam klikając instalkę, a nie z autouruchamiania. Miałem juz tak dwa razy przy okazji Crysis i Ghost Reacon bodajże…instalowało się jedynie wchodząc na płytę do folderu z instalką, inaczej wyskakiwał błąd

Witam.Może spróbuj instalować wchodząc na płytę (eksploruj) i tam klikając instalkę, a nie z autouruchamiania. Miałem juz tak dwa razy przy okazji Crysis i Ghost Reacon bodajże…instalowało się jedynie wchodząc na płytę do folderu z instalką, inaczej wyskakiwał błąd