Gry nie chodzą pod vistą 32

mam problem. ostatnio przeszedłem na vistę. wszystko ładnie, programiki chodzą “luźno” ale gdy zacząłem instalkę najpierw nfs-a prostreet a później fifki, pesa to instalacje się zatrzymują po iluś procentach. gdy miałem xp to wszystko było wporzo. nie wiem co jest. może wiecie coś na ten temat :slight_smile:

odpowiedz jest prosta bo to VISTA ona juz tak ma he :!:

podaj konfiguracje sprzętową może to od tego albo sterowniki masz zjechane

Intel Core2Quad 2,40Ghz, RAM 4GB, HDD: 250GB, Geforce 8600GT 256MB, ASUS P5K, AMI Bios, brak stacji dyskietek,

*vista ocenia podzespoły na 5.6

sorki że nawet CIe o to prosiłem ale nie zauważyłem że masz ją podaną pod każdym postem :smiley:

ale na pewno to nie przez kompa bo spełnia “minimale” wymagania :smiley: a może to przez sterowniki, które szwankują???

a może miałeś ostatnio wirusa na kompie???

vista żadnych błędów nie wykrywała. żadne narzędzie nie sprawiało problemów. norton internet security 2007 wirusów nie znalazł.

czasami się zdarzały u mnie takie mankamenty. jak jeszcze miałem xp i formatowałem sobie dysk (bo pełno śmieci i wirusów), to po instalacji czasami coś nie działało dobrze np.: ie 6 czy wmp 10 (po prostu wieszały się albo wcale uruchomić się nie dało)