Gry nie działaja na PSP

Witam , mam takie pytanie : czy to że nowe gry na PSP nie działaja na mojej konsoli ,ponieważ ma ona stary soft(3.71 M33-2)?

Chodzi o gry odpalane z karty pamieci.

Z góry dzięki za pomoc !

Co chcesz odpalić ?

moze i tak ale tez 90% osób gra na PSP dzieki grą z kart

To zależy od tego czy masz przerobioną konsolę wiesz o tym? Mój kuzyn ma psp którego jak na razie nie da się przerobić i gra w oryginalne gry… Tobie też to radzę;)

Mam przerobioną z tym że było to juz dawno(nie potrafie tego okreslic bo nie mialem wtedy tej konsoli) i tak naprawde boje sie tez kupowac oryginalne gry nie wiedzac czy beda chodzic

Popytaj na jakimś forum o psp, czy da się przywrócić oryginalny soft…

a po co mi oryginalny soft? jak moge miec najnowszy ze skype itd.?

Tylko że nieoryginalny = nielegalny… A w oryginalnym możesz mieć Go!Messenger’a…

Krizoman ta dyskusja jest bardzo interesująca lecz nie wyjasnia w żaden sposób mojego problemu dlatego też jesli nie umiesz mi pomoc nie pisz tutaj swoich prawych tekstów jak byś byl człowiekiem który ma wszystko oryginalne a nie o to tutaj chodzi.

Dobra, już dobra… A chodzi Ci o uruchomienie oryginalnej na sofcie nieoryginalnym ?

ogólnie chodzi mi oto czy nowe gry pisane sa jakoś tak że nie chodzą na starych softach , bo dla mnie nie jest problemem kupić grę na psp , ale czy bedzie ona napewno chodzic

Tak - mogą nie chodzić… Coraz nowsze gry wymagają nowszego softa… Jeżeli masz nieoficjalnego - poszukaj poradników, jak uaktualnić, bo do oficjalnych wystarczy połączenie z internetem lub jeden plik umieszczony na MemorySticku…

aha dzięki , o to własnie mi chodziło

Widze ze kolega Krizoman ma male pojecie o tym co pisze.

Opisz dokladnie problem, wyskakuje ci jakis komunikat kiedy wlaczasz gre?

Jezeli wyskakuje , Game could not be started"" czy jakos tak to musisz w xmb przycisnac “select”, ukarze ci sie vsh menu i w linijce UMD iso Mode ustaw m33 driver. Jezeli zrobisz to a problem bedzie pojawial sie dalej zaaktualizuj soft do 5.00 m33-6, ja go uzywam i nie mam problemow.

Jezeli nie wiesz jak zaaktualizowac soft to poszukaj na http://www.pspoland.pl lub na http://www.psp-team.pl.

P.S. do uzytkownika McFly on napisal wyzej ze ma soft z koncowka m33 wiec ma przerobiona konsole a i te z plyta ta088v3 mozna juz przerobic.