Gry offline na długie godziny - Android

Witam, znacie może jakieś gry offline na Androida, które są bardziej rozbudowane, posiadają dobrą fabułę itp.? Rodzaj gry dowolny, choć najbardziej poszukuje wyścigowych. Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam.

Flappy Bird, choć jest ryzyko, że zamiast wielu godzin gry wyrzucisz telefon przez okno. :wink:

A gdzie tam fabuła czy jakakolwiek rozbudowana mechanika? 

Android to nie komputer. Nikt ci nie napisze “Wieśka” na telefon. Nie licz że znajdziesz cokolwiek co da ci kilka godzin nieprzerwanego i ciekawego wątku fabularnego. Żaden programista nie celuje w coś takiego. Już w zwykłych grach trudno wyciągnąć więcej niż 4-6 godzin a co dopiero systemy mobilne.

Te bardziej rozbudowane są zazwyczaj płatne. Jeśli Ci to nie przeszkadza to zobacz darmówki:

-Assassin’s Creed Pirates, Star Wars™: Galaxy of Heroes, Hearthstone Heroes of Warcraft (z mikropłatnościami), Game of War - Fire Age …

i płatne:

-Assassin’s Creed Identity, Minecraft: Pocket Edition, Grand Theft Auto: San Andreas, Real Drift Car Racing …

Ściągnij emulator PSOne i pograj w Final Fantasy VII, gra na długie godziny. A jak masz zbyt słaby telefon, to ściągnij emulator SNESa i możesz pograć w takie klasyki jak Super Mario World, Star Fox, Super Metroid, The Legend of Zelda: A Link To The Past, Final Fantasy V i Final Fantasy VI.

Jeśli za to poszukujesz gier wyścigowych, to po co ci dobra fabuła? W takich grach bardziej liczy się gameplay.

Battle for Wesnoth

Terraria/Minecraft

Wszystkie gry Square Enix i Artifex Mundi

Sorcery!

Emulatory GBA/NDS (pokemony!)

No oczywiste że nie, android to system operacyjny.

A na czym pracuje system operacyjny? Oczywiście na komputerze.

 

A co do tematu to na pewno Final fantasy, problem w tym że są bardzo drogie. Wszelkie emulatory Playstation. GBA. Snes.

 

Z większych gier jest np. GTA czy max payne ale imho na ekranie dotykowym nie gra się zbyt wygodnie.

A z prawdziwych gigantów np. Baldurs Gate.

Teraz to już tylko króluje Pokemon Go… Ja tam polecam Dead Effect 2 na wyżycie się :wink:

Zdecydowanie od siebie polecam Dead Effect 2. Świetna grywalność i zabawa na dłuuugie godziny.

Polecam czytac poprzednie posty!

Ja lubię bardzo Defence39, gra ma duzo pozytywnych opinii na gPlay. Gra inspirowana jest wydarzeniami z września 1939r. kiedy to hitlerowskie Niemcy napadły na Polskę, czyli idealna do zagrania dziś, w roczniczę wybuchu II WŚ :) 

Dumb ways to die. Uwielbiam to :smiley:

The Walking Dead (są sezony i epizody, sezony darmowe ale epizody które są w 1 sezonie są zazwyczaj płatne…). Gra jest na PC, Android i inne platformy. Wybierasz gdzie chcesz iść, no i od tego co zrobisz zależy cała fabuła, np. kogo uratujesz itp.

Mi ta się bardzo podoba i ma 120 poziomów więc plus :wink:

Lion Cub Chase:

Jak ma się nie podobać, skoro jesteś autorem xD

Oflagowałem to od razu jako spam, ale moderatorzy uznali widocznie, że taka reklama jest ok :stuck_out_tongue_winking_eye:

Reklama jako taka nie byłaby zła, gdyby nie treść posta :smiley:
Żeby całkiem nie uciekać od tematu, to sam tęsknię za dobrymi grami offline, jak za czasów javy :smiley: Dziś prawie wszystko, co ma większy content, musi być podpięte pod serwery z mikrotransakcjami :frowning:

Dokładnie, do uruchomienia obowiązkowe jest połączenie z internetem, a potem jesteś zalewany okienkami z super hiper mega promocjami na diamenciki, monety i inne pierdoły… Już nie mówiąc o grach typu pay2win…

Wypiszę tę darmowe, nie są w chyba w 100% offline , ale mają małą ilość reklam lub ich brak napewno nie są uciążliwe…

1.Polecam “Shadow Fight 2”, ale nie jestem pewien czy jest w 100% offline jest jeszcze nowsza część 3 ale zawiera o wiele więcej mikrotransakcji …

2.“Almost A Hero” też chyba nie jest w 100% offline gra typu idle,clicker .itd ale wciąga i jest dość ciekawa jak na grę tego typu…

3.“Infinitode 2” gra typu tower defense o prostej graficze i mechanicze, wciągnęła mnie na chwilę…

4.“Tiny Tomb” ciekawa gierka też wciąga i jest dość prosta…

5.“Archero” też prosta gra ale dużo grindu…

6.“Traffic Racer” (gra o autach) i “Traffic Rider” (gra o motorach) gry tej samej firmy w dodatku są to gry wyścigowe…

7.“Pou” i inne gry w których się zajmujesz swoim zwierzakiem te gry zawierają dużo mini-gier i na pewno można grać bez internetu przynajmniej “Pou”…

Jak ktoś lubi puzzle questy to Gunspell.