Gry online - brak głosu

moze nietypowy problem, ale zastanawia mnie czemu nie mam glosu w grach online we flashu itp. w filmach naturalnie mam, chyba musze cos pobrac - typu shockwave itd. wiecie w czym tkwi problem…? :?

Daj prawym przyciskiem myszy na jakiejkolwiek grze (tym obiekcie flash) i sprawdź tam Settings i szukaj ustawień dźwięku.

w sttings mam tylko ustawienia camerki i mikrofunu, nawet dalem na allow ale nadal glosu nie mam :o czego to moze byc przyczyna…?

W takim razie przeinstaluj:

Shockwave Player 10.1.4.020

&

Flash Player 9.0.28.0

Potem napisz !!

nadal nie ma; bo to bylo tak: karty dziekowej nie mam, glosniki podlaczone sa do wejscia tuz nad karta, nie wiem jak to sie nazywa, wczoraj i dzis nawet wlozylem karte dzwiek. i tez glosu brak, no a w filmach jest oczywiscie. bartekvip dzieki za dobre intencje, ale chyba nic nie wskuramy, peace :mrgreen:

Nie wiesz jak się co nazywa ?? Głośniki czy karta ?? Może masz zintegrowaną dźwiękówkę na płycie głównej. Jak tak to zainstaluj stery. Po za tym to ty masz Wina czy Linuxa i jak Wina to którego.

nie wiem jak nazywa sie to wejscie do ktorego mam podlaczone glosniki. Mam Windows XP Professional. Karta to GeForce2 MX/MX 400. Niektorzy mowia, ze najlepsze sa te starsze sterowniki :shock: ale ja juz zaczalem pobieranie sterow, jak cos to na gg sie skontaktuje z toba, peace :wink:

Czyli nie masz karty dźwiękowej ??

Nie mam. No ale skoro filmy, muzyka czy gry sie odtwarzaja to…Nawet jak podpialem ta karte to nie bylo glosu

EDIT:

dobra, podpialem karte, jakie sterowniki zainstalowac ? nie wiem ale chyba tutaj jest jaki model karty mam… e7e5b6b526e5cd54m.jpg

Masz katę dźwiękową na płycie główne.