Gry powinny płynnie chodzić a nie wyrabiają na low

Witam,mam pewien problem- gry powinny mi chodzić bez problemu lecz nawet nie mam 60fps na grach np. H1z1.Mam laptopa i specyfikacja nie jest zła:
Intel Core i5 4210U
NVIDIA GeForce 820M
8gb RAM
Windows 8.1
Prosiłbym o rady lub podpowiedz co może być wadliwe w tym sprzęcie.Sterowniki itp. sprawdzałam, niestety bezskutecznie.

Jesteś pewien że na karcie graficznej do zastosowań biurowych gry powinny dobrze działać?

Schowaj w piwnicy serwer z dwoma kartami GTX Titan i skorzystaj z funkcji steam in-home streaming, gry na laptopie pójdą płynnie.

tzn. tak jak powinny.

Niskonapięciowy procesor i grafika którą opisują

Karta grafiki oparta na przestarzałej architekturze Fermi. Można stwierdzić, że to GeForce 710M / GT 720M (wcześniej GT 630M) w kolejnym wydaniu.

No niestety szału nie będzie :confused:

1 polubienie

Trzeba się doedukować w oznaczeniach Nvidii, z jakiegoś pierwszego wyniku wychodzi, że zalecają Nvidia GeForce GTX 560. W tym przypadku 560 >> 820M.

Tu możesz to sobie sprawdzić: http://www.game-debate.com/gpu/index.php?gid=514&gid2=2758&compare=Nvidia%20GeForce%20GTX%20560-vs-Nvidia%20GeForce%20820M%202GB

PS
Nie wiem ile dałeś za laptopa, ale te gamingowe zaczynają się przeważnie od 7-8 kawałków w górę.

Karta. Ten model nie nadaje się do wydajnego grania :slight_smile: