Gry przygodowe

Witam Forumowiczów:!:

Czy gracie może w gry przygodowe?

Ostatnio bardzo mnie zainteresowały i w 2 gry już pograłem. Najbardziej lubie takie typu: wziać coć ze skrzynki i położyc na biurko lub otworzyc łomem szafke i coś nacisnąć(to tylko przykłady). Chyba wiecie o co chodzi :stuck_out_tongue: Ostatnio grałem w Broken Sword 2 i Ace Ventura. Czy macie może namiary na tego typu gry. Oczywiście dema, lub może są jakies darmowe. Możecie również podawać linki. Byłbym wam bardzo wdzięczny :slight_smile:

Z góry dziekuję:!:

Co prawda nie gram w gry przygodowe, ale osobiście polecam ci ten adres

http://gry.wp.pl/core.html?filtr=1,2&x=pliki,-1,1,demo

Jest to odnośnik do działu z demówkami przygodówek w/w serwisu. Gry podzielone są alfabetycznie, ale niestety ściaganie trwa długo. Jednak kiedy klikniesz na nazwę gry, to wyskoczy ci info o niej. Po lewej stronie będzie tabelka, gdzie podany jest producent gry, polski wydawca i oficjalna strona (jesli istnieje) z odnosnikami do ich adresów. Stamtąd napewno szybciej pobierzesz demo.

Otrzywiscie ze gram w gry przygodowe :lol: Sa u mnie na drugim miejscu pierwsze to gry akcji(strzelanki) :wink:

Oczywiście ze gram. Lubie czasem połama sobie główke.Polecam SYBERIE I i II , oraz już klasyke 3 częsci ATLANTIS niewiem czt gdzie kolwiek osiagalne. Ale ulubiona moja grą jest NAJDŁUSZA PODRÓRZ dostępna jeszcze d\gdzieniegdzie.

JAk przygodówke to

Myst III

Jack Orlando

Pograj w The Longest Journey albo Głupki z Kosmosu

Zapomniał bym także

Różowa Pantera full wypas gierka wystarczy na pare długich wieczorów