Gry się nie włączają


(Szymon Karbowy7) #1

Cześć ... mam problem...


(extrek100@gmail.com) #2

Próbowałeś włączyć gry jako administrator?


(Cezwi) #3

A co mu to da? ;D Jakby trzeba było włączyć przez admina to by wtedy nie włączył a odinstalowanie Nero nie wyłącza admina ;) 


#4

karbowy2, na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.


(Szymon Karbowy7) #5

zrobione … JAKIES POMYSŁY ?


(Cezwi) #6

Może razem z Nero usunąłeś inne programy? (Mało prawdopodobne). Albo może wyłącz dziennik zdarzeń. Zazwyczaj wyłącza się go tylko w sytuacjach kiedy masz zcinki w GTA IV ale myślę że za odpalenie gry on nie odpowiada. Poza tym napisałeś że nie występuje to w jednej grze. Można spróbować (jeżeli nie wiesz jak wyłączyć ostrożnie dziennik zdarzeń to napisz). Możliwe też jest ze jakiś proces blokuje gry…albo wirus. Przeczyść kompa antywirem i przeczyść też rejstr. Ale najpierw spróbuj z tym dziennikiem zdarzeń. Tylko pamiętaj że to ważna usługa!


(Szymon Karbowy7) #7

Wytłumaczysz co i jak z tym dziennikiem ? :slight_smile:


(Cezwi) #8

Podaj jaki masz system operacyjny bo będę potrzebował do opisania wyłączenia dziennika a przy tym dodaj jeszcze całą specyfikacje bo pierwsza myśl jaka mi się nasuwa to wymagania…ale jak wcześniej te gry chodziły to byłoby dziwne :stuck_out_tongue:


(Szymon Karbowy7) #9

Działał wszystko pięknie ! 0 problemów było :wink: nawet się nie przycinało :o


(lordjahu) #10

gry oryginalne ?


(Cezwi) #11

Słaba grafika :confused: ale chyba ujdzie…

Dziennik zdarzeń

Więc tak…wpisujesz w wyszukaj usługi i klikasz enter. Następnie szukasz usługi dziennik zdarzeń, wchodzisz tam i wyłączasz. Pamiętaj ze tylko na koncie administratora możesz go wyłączyć. UWAGA! Zaraz po wyjściu z gry lub po nieudanym odpaleniu jej :wink: włącz go z powrotem ponieważ między innymi dzięki tej usłudze odpalasz windowsa :smiley: Dlatego trzeba uważać. Jeżeli nie wejdzie to wyłącz superadministratora.


(Szymon Karbowy7) #12

nie działa … ;/


(Cezwi) #13

Inne pomysły? Udaj się do informatyka lub przeinstaluj grę. Albo zrób format. Ps. Ma znaczenie czy gra oryginalna :stuck_out_tongue_winking_eye:


(steemm) #14

gry uruchamiane przez origin/steam?


(Szymon Karbowy7) #15

Problem naprawiony :slight_smile: Zainstalowałem nowego Directx + LightScribe :))