Gry się nie zacinały, teraz się zacinają!


(Przemek Witowski) #1

Witam mój problem jest taki że kiedyś GTA SA , The Sims 3 , Car Mechanic Simulator 2014 się nie zacinały teraz się tak zacinają że szok ! Najdziwniejsze jest to , że ustawienia minimalne i maksymalne tną się tak samo bez żadnej różnicy..

Pomyślałem , że to może wina sterowników (nie zaktualizowane) właśnie je aktualizuje. Co może być przyczyną ? Od tamtej pory nie zmieniałem sprzętu .. To prawda że może pomału płyta główna nie wytrzymuje ? Pomóżcie :smiley:

 

Pozdrawiam !


(Myszka12316) #2

Spróbuj uruchomić ponownie komputer.


(-=RaFaL=-) #3

Może zbędny procesy który odpalają się przy starcie, może temperatury są tak wysokie przez kurz.


(Przemek Witowski) #4

kurzu na pewno nie ma bo od miecha to go codziennie rozkręcałem. dziś nawet patrzyłem… co do procesów to nie na pewno nie ponieważ mam program YAC i on mi pokazuje co jest uruchomione i ile zużywa Ramu … :confused: Orzeszek na pewno coś pomoże …


(falcon89) #5

To szkodliwy program typu rogue http://traxter-online.net/falszywe-oprogramowanie-rogue/

Odinstaluj go.


(Przemek Witowski) #6

Ok już :E Co może być przyczyną ? Format dysku jest potrzebny ?


#7

Może naiwne pytaniem ale… sprawdziłeś temperatury?


(Przemek Witowski) #8

 

Jestem zaniepokojony temperaturami … :o Co może być przyczyną takich temperatur ? ! Może trzeba wymienić pastę termo przewodzącą pod prockiem bo 80-81 temperatury to … SZOK


(Dimatheus) #9

Simply , na forum używamy polskich liter diakrytycznych (ą, ć, ę, ń i tak dalej). Proszę - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) - wyedytować swój drugi post w tym temacie. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus


(adrian218) #10

No to wypadało by od porządnego czyszczenia i umiejętnego nałożenia nowej pasty.