Gry się nie zacinały, teraz się zacinają!

Witam mój problem jest taki że kiedyś GTA SA , The Sims 3 , Car Mechanic Simulator 2014 się nie zacinały teraz się tak zacinają że szok ! Najdziwniejsze jest to , że ustawienia minimalne i maksymalne tną się tak samo bez żadnej różnicy…

Pomyślałem , że to może wina sterowników (nie zaktualizowane) właśnie je aktualizuje. Co może być przyczyną ? Od tamtej pory nie zmieniałem sprzętu … To prawda że może pomału płyta główna nie wytrzymuje ? Pomóżcie :smiley:

 

Pozdrawiam !

Spróbuj uruchomić ponownie komputer.

Może zbędny procesy który odpalają się przy starcie, może temperatury są tak wysokie przez kurz.

kurzu na pewno nie ma bo od miecha to go codziennie rozkręcałem. dziś nawet patrzyłem… co do procesów to nie na pewno nie ponieważ mam program YAC i on mi pokazuje co jest uruchomione i ile zużywa Ramu … :confused: Orzeszek na pewno coś pomoże …

To szkodliwy program typu rogue http://traxter-online.net/falszywe-oprogramowanie-rogue/

Odinstaluj go.

Ok już :E Co może być przyczyną ? Format dysku jest potrzebny ?

Może naiwne pytaniem ale… sprawdziłeś temperatury?

 

Jestem zaniepokojony temperaturami … :o Co może być przyczyną takich temperatur ? ! Może trzeba wymienić pastę termo przewodzącą pod prockiem bo 80-81 temperatury to … SZOK

Simply , na forum używamy polskich liter diakrytycznych (ą, ć, ę, ń i tak dalej). Proszę - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) - wyedytować swój drugi post w tym temacie. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus

No to wypadało by od porządnego czyszczenia i umiejętnego nałożenia nowej pasty.