Gry się tną choć komputer spełnia wymagania

Witam!!

Stałem się posiadaczem gry “Darksiders” zainstalowałem i zacząłem grać :smiley: Gra mi się spodobała więc kolejnego dnia chciałem znów w nią pograć, lecz ku mojemu zaskoczeniu kiedy odpaliłem grę filmiki startowe zaczeły się klatkować… :-x Wyłączyłem grę, reset znów odpalam i dalej się klatkuje…Myślę coś nie tak z systemem (akurat zamierzałem się do reinstalacji systemu),więc reinstall systemu (Win XP sp3) Zainstalowałem wszystkie sterowniki i potrzebne programy oraz grę odpalam i znów działa płynnie. Ok, myślę problem zażegnany, ale nie :expressionless: Po ponownym uruchomieniu komputera, znów się klatkuje. Jak na to zaradzić ?

Podzespoły:

Proc - AMD Athlon 64 X2 6000+ 3.0 GHz

Karta - Nvidia GeForce 8600GT 256MB

RAM - 3 GB GoodRam

Nie klatkuje przy pierwszym uruchomieniu gry czy sesji Windows’a na której ją odpaliłeś?

Szczerze to różnie. Po 1 sesji WIndowsa nie klatkuje a po ponownym uruchomieniu to losowo.

ccleaner

cmd/scannow

CCleaner’a używam na bieżąco, a to drugie o nie wiem o co Ci chodzi :expressionless:

Dodane 27.12.2010 (Pn) 10:27

Dojrzałem się w programie SIW(System information for Windows) oraz Everest (niestety nie posiadam miernika napięć…),że wartość dla napięcia +12,00V wynosi 6,75 - 7,00V . Myślę, że bez konieczności sprawdzania miernikiem mogę uznać to za poprawne informacje (może nie dokładne ale zawsze), gdyż zasilacz to niestety ColorSit 350W :? Jak myślicie czy jego wymiana rozwiąże moje problemy?

P.S Zasilacz dobrze sprawował swoje zadanie przez ok 2 lata - tak wiem to bomba zegarowa :x , ale czy możliwe, że tak nagle coś mu się “pomieszało” ?

Dodane 25.01.2011 (Wt) 19:44

Kupiłem Chifteca 450 W wgrałem na nowo system, tydzień chodziło jak marzenie :slight_smile: A teraz znów jest to samo :o Już nie wyrabiam …