Gry się tną-wcześniej chodziły dobrze

(Bolo92) #1

Witam. Nie wiem czemu, ale pomimo iż się staram utrzymywać porządek w rejestrze i dysku to gry się zaczeły przycinać.

Miałem blisko 110 programów według Revo Unistaller a teraz 87 bodajże, Thunderbirda wywaliłem i skonfigurowałem Opere do tego celu.

Co mogłem to wyrzucone.

Revo Unistaller usuwa programy z czyszczeniem pozostałości po programie w rejestrze i na dysku.

CCleaner, przeleciał i zrobił swoje, Super Antispyware także, O&O Defrag też przefragmentował. Ewido, Kaspersky online skaner także.

A gry jak przycina tak przycina.

Wcześniej śmigały dobrze, więc to nie wina wymagań.

W CS 1.6 miałem 70-80 FPS a teraz 15-20 jak tam pare "tricków" zrobiłem, a było po 10...

Formata bym nie chciał robić, bo się katowałem 4 dni ze sterownikami pod XP... Niby sobie zostawiłem ale na ile zostawiłem te dobre to nie wiem, bo setki ich wcześniej próbowałem instalować. Pozatym z miesiąc i by było to samo :frowning:

Usługi tak na oko też powyłączałem niepotrzebne.

A komp do AMD X2 jakiś tam do laptopa, 2.2GHz, 3GB Ram 667Mhz, GeForce GO 7150M.

(Krzysiekaczor) #2

Zainstaluj NHC (bo to laptop tak? ) ustam max performance i zabacz w grze.

(Bolo92) #3

No tak to mam, Dynamic Switching miałem zawsze i szło bez problemu.

Max perfermance i ciut może więcej FPS.

Teraz coś i tak się poprawiło pare FPS już bardziej się grać da.

Ale rFactor dalej kaleczy :frowning: A chciałem w lidze grać ;p

A w CS jak jest widok menu to 80-100FPS(mam fps 100 max). Ale jest też developer 1-możliwość ponad 100 FPS.

(Marcinch7) #4

Ja w grach muszę mieć NHC na Max Battery bo mi się komp wyłącza!

(Bolo92) #5

Mi to niewiele daje, grać jakoś gram Na Max performance to te kilka FPS w góre, ale rFactor za nic w świecie się nie da jeździć.

(Krzysiekaczor) #6

marcinch7 , pewnie Ci się lapek przegrzewa tez mam taki problem i muszę sobie podkładke chłodząca zakupić :confused:

PS: Może stery do grafiki przeinstaluj.

(Bolo92) #7

Co do sterów na pewno nie bo wcześniej chodziło, a o podkładzce myślałem.

Z tym że kupie dziadostwo to nic nie da :frowning: A lepsza to troche kasy.

Nawet nie wiem czy sam nie zrobie sobie z czegoś ;p przydałaby się sama plexia czy coś ;] otwory jakoś bym zrobił, bo bym ustawił tak żeby mi chłodziło to co mi się grzeje. Bo lewa strona i troche środek a prawa nic.

(impassive) #8

Przeinstaluj sterowniki chipsetu/IDE/PCI itd. (płyty głównej). Nie mówię, że to pomoże, ale możliwe, że się posypały.