Gry się wieszają(niektóre)

Witam!

Mój problem wygląda następująco: W niektórych grach np: Lego Star Wars 2 po kilku minutach komputer sie zawiesza i trzeba resetować, a np w NFS Carbon czegos takiego nie ma. Czym to może być spowodowane???Problem dotyczy wielu gier, gry byly sprawdzane na innych komputerach i wszystko bylo dobrze. Prosze o pomoc!

Konfiguracja:

procesor: Intel Penitum IV Prescot 3016MHz

p. główna: Gigabyte-GA-8I848E

Ram: 768 DDR

grafika: GeForce FX 5600 128MB

Temperatury oraz napięcia są prawidłowe. Oczyszczone jest wszystko, kondensatory sa cale, co to moze byc???

W jakich momentach gry się zacinają?

Sterowniki inne… Direct october 2006. Próbowałes???

różnie to bywa, nie ma jednego momentu czasami po minucie czasami po trzech

Zmienialem stery od grafiki ale tez nic nie dalo, direct jest najnowszy(z gra sie przewaznie instaluje)

chyba raczej nie masz gry co by miała najnowszego:)

chodzi mi o directa 9.c:)

Co to moze byc???

Może zasilacz niewyrabia.POdaj jaki masz zasilacz.

zasilacz raczej odpada, napiecia sa prawidlowe i byl sprawdzany wczesniej i bylo oki

Proszę zmienić tytuł swojego tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

Komp zaczol się wieszać podczas pracy w windowsie:(

a przypadkiem sprzet nie byl krecony??

moze jakis konflikt czesci? mowisz, ze napiecia w normie, a podzcas wzmożonej pracy rownież? mile widziany opis zasilacza, i jakie te napiecia ma? jakie masz temperatury? moze osadz pamiec ram w innym banku? karta to syf, moze zbyt duze detale ustawiasz?

nawet jak detale slabe ustawie to tak jest, ale chyba mam odpowiedz:(

Karta graficzna, wiatraczek słabo się kręcił ale go nasmarowałem i teraz hula ale może coś poszło, karta była raz już naprawiana w serwisie(problem z teksturami w grach był)