Gry się zacinają oraz wyłączają

Witam otóż mój problem pojawił się jakiś czas temu na początku wszystko było tak jak powinno gry działały bez zarzutu, później pobrałem wiedźmina 3 dziki gon i wtedy zaczął się mój problem. Gra działała super, po około 20 minutach pojawiła się ścinka i trzeba było resetować komputer. Później nie grałem jakiś czas w tę grę .Kilka dni temu odpiłem CS i pojawił się ten sam problem, jedyna rónica to, że gra się sama wyłączała.
Moj sprzęt to
-Intel xeon e5450
-asus p5kr
-ram 8gb kingston
-gtx 660
-zasilacz modecom mc 400w
Liczę na pomoc

Widzę potencjalne 2 przyczyny:

  1. Zasilacz nie daje rady.
  2. Grafika powoli umiera.
  1. Wiesiek jest z torrenta i dołożył od siebie niespodziankę.

tak jest z torrenta a wiesz moze co z innymi grami ? czy bedzie to wina grafiki a moze zasilacza ?do grafiki pobrałem najnowsze sterowniki

pirackie usunąć, my tu rozmawiamy tylko problemach z legalnymi, a pirackie to do Ruskich po pomoc techniczna trzeba pisać :wink:

Istnieje niezerowa szansa, że razem z torrentowym Wieśkiem zainstalowałeś w systemie niespodziankę, która teraz go zamula (koparka, trojan rozsyłający SPAM albo jeszcze inne malware), co ma wpływ na działanie innych gier. Są tutaj spece co potrafią odmulić taki komputer, ale ja wyznaję zasadę, że skompromitowany system = przeinstalowany system.

A poza tym… piracić Wieśka? Przecież to jest dobro narodowe. Wstyd na dzielni i wśród ziomków.

Włączyłem jeszcze gta 5 i tez ten sam problem a obstawiasz bardziej grafikę czy zasilacz ?

Grafikę, znam kilka przypadków, gdzie Wiedźmin zabił starsze grafiki.
Jednak obstawiać to można w kasynie, a nie przy naprawie kompa. Bez sprawdzenia po kolei do momentu znalezienia winnego lub wyeliminowania błędu się nie da.
Chyba, że masz kasę kupować wszystko po kolei.