Gry sie zacinają, wcześniej tego nie było

Witam mam problem, mam nowy dysk od jakiegoś czasu i zauważyłem, że niektóre gry mi się dziwnie zacinają.Np: CoD MW3 gra chodzi tak powolnie i dzwięk się zacina, później w War Thunder bardzo mi sie zacina, gdy widze np: duży teren i gra tak co chwile przyśpiesza na kilka sekund. Kiedyś też miałem, lecz naprawiło się po jakimś czasie. Od czego to może zależeć? Direct? Sterowniki? Czy może ping?

Cześć

  • [*:qtyf4i36]Podaj parametry twojego komputera?

Raczej się nie przegrzewa, na starym dysku też taki problem wystąpił, lecz po jakimś czasie się naprawił, mój komputer: Intel® Core2 Duo CPU

E7200 2,53 GHz 2,00 GB RAM

Cześć

Podaj jaką masz kartę graficzną oraz jaki zasilacz.

Czy

Pobierz np. program HWMonitor i podaj temperatury podczas normalnej pracy jak i pod obciążeniem (grą bądź benchmarkiem).

Ze sterownikami się nie bawie, poniewaź boje się, że coś zepsuje, dane karty i zasilacza: Karta: Nvidia GeForce 9600 GT, zasilacz: niewiem jak sprawdzić, ale działał dobrze.

Cześć

Wyłącz komputer, zdejmij boczną ściankę obudowy i przeczytaj albo zrób zdjęcie i wstaw na forum.

A jak prezentują się temperatury?

Że tak zapytam: kontroler dysku chodzi w trybie DMA czy PIO? Ponieważ nie określiłeś czy masz dysk EIDE czy SATA.