Gry się zacinają

Historia- Kiedyś gry chodziły mi bez problemu Gta SA itd. Potem wymienialem głośniki z 2.1 na 5.1 (ale nie jestem pewny czy to 5.1)od sąsiada dostalem karte dźwiękową potem mi sie coś z kompem stało o ile pamiętam usunął się plik system32 czy coś w tym stylu to oddałem do kolegi do naprawy i tu sie zaczyna Gry po zainstalowaniu gram kilka minut i sie zacina i słysze szum przycinającej się gry to zrobiłem przeinstalke wiendowssa z Win Xp professional na Win Xp professional byłem pewny że ten broblem zniknie i nic z tego :frowning: Gry się zacinają takie jak : Gta SA , StarWars Battlefront 2 niewiem czy to wina sterowników może się ze sobą komplikują

albo karta dżwiękowa jest uszkodzona naprawde niewiem sory że tak pisze ale chce żeby wszystko bylo zrozumiane

Mój PC:

Karta Graficzna- NVIDIA GeForce 7300 GT

Karta Sieciowa- RTL8168/8111 PCI-E Gigabit Ethernet NIC

Karta Dżwiękowa-ForteMedia AW540/FM801 PCI

RAM- 1GB

Procesor-AMD Athlon 64 X2 Duaore Processor 4000+ 2.10 GHz

System Operacyjny- Microsoft Windows XP Professional Wersja 2002

Service Pack 3

Z góry dzięki :frowning:

Zainstalowałeś prawidłowo najnowszy DirectX 9.0c :

prawidlowa-instalacja-bibliotek-directx-t213229.html

:?:

Start -> Panel sterowania -> System -> Sprzęt -> Menedżer urządzeń.

Sprawdź czy nie ma żółtych wykrzykników lub znaków zapytania, jeżeli są to w tym miejscu PPM / prawym przyciskiem myszki /- Aktualizuj sterownik…

/ masz płytkę ze sterownikami to najpierw włóż ją do napędu CD /.

Mogą być nieodpowiednie sterowniki do karty graficznej.

Najnowsze sterowniki do Twojej karty :

http://www.nvidia.pl/object/winxp_186.18_whql_pl.html

Wczoraj zainstalowałem i jak narazie brak problemów. :slight_smile:

Dalej tak jest ale o kilka minut więcej moge grac :> eee tak pomyślalem że mam słaby zasilacz MODECOM FEEL