Gry się zacinają

Witam mam problemy z grami typu bf3, mafia 2, crysis 2. Problem polega na tym że podczas grania po okolo 5-10 min gra tak laguje ze nie da się grać i po okolo 3-4 minut lagi ustępują i tak w kółko. Komputer kupiłem od znajomego który grał w te same gry bez żadnych problemów, lecz gry zrobiłem formata to się zaczeły.

Sprzęt

Procek : Intel Core 2 Quad Q6600 2.40 GHz

Ram : 3Gb

Karta graficzna : NVIDIA GeForce 9600 GT

System Windows 7 32-bit

Chciał bym zaznaczyć że nie znam się na takich sprawach wiec proszę o wyrozumiałość.

Proszę zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Jakie masz temperatury podczas grania - może trzeba wyczyścić komputer z kurzu ?

Zaktualizowałeś sterowniki do karty graficznej/ płyty głównej ?

Temperatura - 70 stopni

Sterowniki wgrałem do Karty graficznej wersje 314.22, ale do płyty nie wgrywałem

Cześć,

Więc, najwyższa pora wyczyścić komputer z kurzu.

To dość duża temperatura - sprawdź czy nie masz za dużo kurzu na sprzęcie - przeczyść/przedmuchaj spreżonym powietrzem, jak masz pastę termoaktywną to nałóż nową warstwę na procka.

Co do kurzu to mogę się godzić bo jest go dużo. :slight_smile: W najbliższym czasie kupie sprężone powietrze i tą pastę i go całego wyczyszczę. Dzięki za pomoc. Jak to go wyczyszczę to dam znać jak poszło. :slight_smile:

Usuń głównie kurz z wiatraków (wentylator, grafika, zasilacz), potem resztę dobrze wydmuchaj. Jak komputer ma już parę lat użyj dobrej pasty. Problemy powinny ustąpić :slight_smile: