Gry Strategiczne RTS

Zaparaszam do pisania tu rzeczy o grach Strategicznych.

Złączono Posta : 06.02.2006 (Pon) 17:24

Mam nadzieję że ktoś poza mną będzie coś tu pisał.

Warcraft 3 TFT, po prostu lubie RTS’y (i nie tylko) osadzone w realiach fantazy. Troche wnerwiają mnie tylko te wychodzące ostatnio co chwile patche - w ciagu 3 miechów z 1.18 zrobiło się 1.20c. Dlaczego mnie to wnerwia? Bo nic porzytecznego nie wniosły, więcej napsuły niż naprawiły.

:arrow: Warcraft III: Frozen Throne

Najlepszy RTS z tutaj wymienionych :wink:

Dodam od siebie, że najbardziej mi z RTSów przypadł mi do gustu Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie.

AMEN!

age of empires 2 to fajna gra, ale gdy raz sie opracuje dobrą strategie to przynajmniej rozgrywka z kompem staje sie nudna.

warcrafta tylko w wresji podstawowej znam i tylko singleplayer i nie bardzo mi przypadł do gustu- o ile kampania była powiedzmy sobie przecietna to deathmatcha w ogóle rozegrać nie umiałem- kompy sie łączyły w wielką kupe i szły jak mrowki z amazonii i wszystko niszczyły co napotkały…

starcraftow i setlersow nie znam- nie grałem nigdy :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

age3 wlasnie rozpracowywac zaczynam ale nie wiem czemu gdy zainstalowałem nowego patcha 1.4 (chyba) to nie moge juz przypisywac skrótów typu ctrl+1 do oddziałów ;(

ciekawa gra to age of mythology- niezbyt popularny w Polsce pośrednik między age 2 i 3- więcej różnych możliwości się pojawiło. problemem jest tylko ten sam błąd co w age2- przy rozgrywce gracze vs AI atakowany jest najpierw gracz który hostuje…