Gry uruchamiają się w oknie zamiast na fullscreen

znajomy jest w angli i tam kupił sobie laptopa na którym oczywiście jest vista, parametrów dokładnych nie pamietam ale jest to jakiś C2D 2gb ram i grafa chyba ati x1300 albo coś w tym stylu. problem w tym że jak odpala jakąkolwiek gre to gra mu się uruchamia w oknie a nie na pełnym ekranie jak powinno być. nie chodzi o żadne nowe tytuły(bo i tak by nie poszły) tylko starsze gry jak Blitzkrieg, II wojna światowa, commandos 3 i tego typu. mówi że gry działają normalnie i prawidłowo ale nie na pełnym ekranie co bywa denerwujące. wie ktoś zwłaszcza jakiś posiadacz visty w czym może być problem i jak to zmienić by gry były normalnie na fullscreen :?: może ktoś też miał taki problem i zna przyczyne bo ja kompletnie już nie mam żadnego pomysłu i google też żadnego rozwiązania nie znalazły, zaznaczam że zmiana sterowników jak i rozdzielczośći w grach i odświeżanie ekranu nic nie dają.

Ja mam Vistę i nie mam takiego problemu :slight_smile: Wydaję mi się, że może być coś ze sterownikami do karty za stare lub za nowe. Przez co starsze gry mogą ich nie obsługiwać.

ALT + ENTER