Gry w których można wykorzystać pada

Jak w temacie jakie gry polecacie?? żeby nie miały wysokich wymagań tak 128 ram, karta grafiki 16mb, procek 800Mhz i DVD-rom

Ale jakie lubisz ? Strategie, Wyścigi itp. ?

FIFA 07 !!

Na padzie zawsze mi się najlepiej grało w każdego PESa . Grać na padzie też lubiałem w Tekkena 3 , ale do tego potrzeba emulatora na PS .

a może dacie jakieś linki do gierek. ja lubię wyścigi, strzelanki i może też jakies mmorpg. co w tym dziale mi polecacie?? a fifa 2007 mi wejdzie neostrada5612??

Need for speed most wandet/carbon :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

na padzie można grać w Lineage 2, Onishuma 3 Demon Siege, Chaos Legion, Devil May Cry 3, Kaan:Barbarian’s Blade… masa jest gier…

b. duża część samochodówek umożliwia grę na padzie, również bijatyki i gry sportowe.

a możecie mi podać gdzie moge siągnąć jakieś darmowe gierki. i jak piszecie gierki to napiszcie też jaiego są one gatunku.

Niestety nie Łukasz14

Wymagania do FIFY 07 spisane z pudełka z grą:

Procesor: 1.3 GHz

Pamięć: 256 MB

Grafika: 64 MB

Ze sportowych to raczej tylko gry do 2003 roku. Bardzo ogranicza Cię Twoja karta graficzna. Przeważnie gry sportowe od 2003 roku mają w wymaganiach kartę graficzną 32 MB, a te nowsze 64 MB, a to właśnie w grach sportowych można w pełni wykorzystać pada i najlepiej, jak ma dwa drążki analogowe.

Złączono Posta : 13.05.2007 (Nie) 22:53

Darmowe gierki ze stronki producenta (GTA, Wild Metal, GTA 2):

http://www.rockstargames.com/classics/

Wypełnij formularz na dole tej strony i pobieraj :wink:

ja mam 2 drążki analogowe :slight_smile:

Fifa 07, NFS: Carbon, MW, Colin, Lineage2 i wiele innych gier

Złączono Posta : 23.05.2007 (Sro) 15:43

Fifa 07, NFS: Carbon, MW, Colin, Lineage2, PES 6 i wiele innych gier

:open_mouth: co to ? moze 512 ? po co komu net do fify ? sam singiel jest wystarczajacy … Polecam fify, pes , Biohazard 4 a cos z niejszymi wymaganiami … nie mam pojecia :stuck_out_tongue:

Chyba żartujecie…

Czytajcie ze zrozumieniem.

Mój poprzedni post też moglibyście przeczytać :?

resident evil 4

Mario…

A tak poważnie to GTA 1 i 2, są do ściągnięcia za darmo i naprawdę miło się w nie gra! :slight_smile:

Oprócz tych tytułów to napewno wszelkie darmowe samochodówki, których też kilka na vortalu znajdziesz!

seba86mu no masz rację nie przeczytałem jakie ma parametry w blaszaku, mój błąd