Gry z CDP.pl


(Mika9046) #1

Tak, jak w temacie. Mam parę gier zarejestrowanych na CDprojekt.pl ale podczas remontu zaginęło mi pare gier, i mam takie pytanie czy jest możliwość pobrania z jakieś strony, legalnie. CD-Keya nie posiadam ponieważ był naklejony na pudelku a pudełko zaginęło;/ CZy nic z tym się już nie da zrobić?


(Qba Lukaszczyk) #2

To do supportu CD Prodżekt pytanie.


(LonngerM) #3

W takim wypadku musisz zwrócić się bezpośrednio do supportu. To już od firmy zależy.


(Mika9046) #4

To nie ma żadnej opcji żeby z gre zarejestrowaną na CDP pobrać? Wiem tylko tyle ze z gog.com mozna tylko trzeba tam wczesniej wpisac keya, tylko ja go nie posiadam fizycznie, jest zapisany na CDP tylko nie wiem jak mam go ujrzeć, chyba że się nie da, tylko w tedy jaki sens ma platforma CDP?


(azazel666) #5

http://pomoc.cdp.pl/entries/21707737-gd … eryjny-gry

chyba o to ci chodzi.


(Mika9046) #6

Albo ja jestem ślepy albo poprostu tego nie ma, przeszukałem wszystko, oglądnełem stronę dokładnie i nigdzie nie ma napisanego Keya


(LonngerM) #7

Tylko trzeba rozróżnić czy kupiłeś gry na CDP.PL czy grę z CDProject i zarejestrowałeś ją. W pierwszym przypadku ściągasz z neta, w drugim… masz problem. Najlepiej będzie jak napiszesz bezpośrednio do supportu. My chodzimy po omacku szukając rozwiązania, którego może nie być, a tam dowiesz się wszystkich konkretów.


(Elzbietkag) #8

Ja gdy kupiłem grę z https://cdp.pl/ to mam ją zapisaną po wejściu na moje konto->moja półka, klikam na okładkę i mogę pobrać grę ponownie, jeśli ją stracę/skasuję. Często kupuję na cdp.pl bo mają dużo fajnych okazji. Wczoraj była promocja na wiedźmina2 i kupiłem edycję rozszerzoną za 15zł więc :o polecam.