Gry z kolekcji klasyki itd. - jak z multi?

Witajcie. Może mi ktoś powiedzieć jak jest z trybem multi w grach z kolekcji klasyki itp. serii? Czy nie ma problemu z graniem w ten tryb, czy pozostaje tylko singiel i jest to w jakiś sposób ograniczone.

Podaj tytuły :stuck_out_tongue: a poważnie to jeżeli coś za jakiś czas jest sprzedawane bardzo tanio to jakaś przyczyna jest :?: może badziewie :wink: a może nikt w to już nie gra.Chociaż taki Battlefied lub CS -to jeszcze trochę ludzi gra.Ale jak gra fajna ,a nie miałeś okazji grać to i tak opłaca się mieć choćby dla singla.

Tanie nie dlatego, że badziewie, ale że stare. Nikt by nie kupił gry sprzed 10 lat za 100zł. Kiedy gra wchodzi na rynek, winduje się cenę, bo wielu chce kupić. Ale po kilku latach nikt już nie chce, ludzie chcą czegoś nowego.

Ja mam nie taką znowu starą grę Need For Speed Shift z takiej kolekcji (EA Classics) i multiplayer działa bez żadnego problemu.

Ja mam NFS MW i NFS C :lol: w to pierwsze grałem przez sieć , a w drugą nie próbowałem. #-o

Multi zawsze działają chyba że producent oficjalnie zamyka dedykowane serwery (zdarzały się takie sytuacje). Gorzej jak dochodzi do sytuacji gdzie np nie działa jeden z Patchy bo polski wydawca nie dostosował ich do cd-key z edycji platynowej/złotej/innej - tak było np z drugim DLC do Mass Effect (co prawda ta gra nie ma multiplaya i problem z tym DLC da się legalnie obejść, ale sam fakt że CD-Projekt olał w pewnym momencie tą grę i na pytania fanów kiedy to poprawią i wydadzą odpowiednią wersję patcha po prostu nie odpowiadał) bo w takiej sytuacji multi nie ruszy bo gra nie jest aktualna a aktualna nie może być bo poprawka nie działa a jak coś się próbuje na lewo zrobić to serwer rozpoznaje jako pirata, ale to skrajne i pojedyncze przypadki więc nie ma co się przejmować. Sam mam pokaźną kolekcję gier z platyn i złotych edycji i chwalę sobie każde wydanie :slight_smile: