Gry z Win 7 na Win XP

Witam. mam pytanie otóż słyszałem coś że gry które są na win 7 i vista można przerobić tak żeby chodziły na win xp jest to możliwe?

o jakie gry ci chodzi?

Mówisz o tych, co potrzebują Visty/Win7 ponieważ wymagają directxa 10/11? Tego obejść się nie da - XP po prostu nie obsługuje dx10/11 (nawet jak posiadasz kartę graficzną, która obsługuję dx10/11).

Zostaje zatem zmiana systemu na viste/win7/win8 lub pozostanie na xp ale bez możliwości odpalanie niektórych gier.

Większość gier wydanych po premierze visty/7 pójdzie bezproblemowo na xp-ku. Niektóre będą mieć zablokowane zaawansowane opcje graficzne. Jak napisał silvver podaj nazwy, to podpowiemy rozwiązania.

pomyliłeś się pewnie chodziło odwrotnie gry z xp na win7

Chodzi mi o grę Fifa 2013 i F1 2012

windows xp nie obsługuje Dx11 bo jest po prostu przestarzały

a da sie to zainstalować?

Dodane 13.10.2012 (So) 22:04

a po za tym mam fifa 13 i mam problem… otóż włacza mi sie to kółko początkowe i potem czarny ekran i sie fifa wyłacza wiecie co może być przyczyna?

spełniasz wymagania ??

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=18378

przeinstaluj gre instalując wszystkie jego dodatki np directx, visual i inne

jeżeli masz pirata to się nie dziw że nie działa

spełniam wymaganie wymagania fifa 13 są takie:

Core 2 Duo 2.4 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 8800 GT lub lepsza), Windows XP/Vista/7

ja mam procesor 2.8 krate graficzna 1 gn GeForce GT 430 i pamieć 4 gb… a kolega ma 2.2 procek 1 gb ram i mu gra chodzi na piracie… jak to wytłumaczysz?

Oficjanie FIFA13 nie jest przeznaczona dla XP:

https://help.ea.com/pl/article/fifa-13- … quirements

to raz, dwa masz do niej zainstalowane wszystkie aktualizacje?

Próbowałeś przeinstalować sterowniki do karty graficznej i zaktualizować DirectX?

a instalowałeś podczas instalacji np visual c++ 2005 ,2008,albo 2010 bo bez tego nie będzie działać(każda gra w trakcie albo po instalacji instaluje takie prorgramiki(nie wiem jak to nazwać)bez których nie będzie działać,te programiki mogą być nawet przez grę przygotowane(z możliwością odznaczenia))