Gry z windowsa visty

Witam państwa ostatni przypadkowo moja mama wykasowała mi z windowsa visty grę “chees titans” jes mi ona bardzo potrzebna przywracanie systemu nie wchodzi w gre bo występuje błąd przeinstalowanie systemu też proszę mi podać strone z której mogę pobrać tą gre bo mi na niej bardzo zależy .Proszę o linka

______________________________________________________________________________________________________________________________________

Windows vista ulimate x32 procesor inter core 2 duo kład 4-rdzenia geforce 9600gs 650gb sata(samsung)obudowa raidmax ninja głośniki creative inspire 5.1 zasilacz tracker 500 gold edition monitor 19" samsung pad apollogp 3080 lampka z Tesco .

Hmm tej gry nie da się tak poprostu usunąć (chyba, ze przez skladniki systemu windows w panelu sterowania).

Sprawdź czy tej gry nie masz w tej lokalizacji: C:\ProgramFiles\Microsoft Games\chess\chess.exe

Jeśli w tym miejscu masz ten plik -to uruchom go - to wlaśnie twoja gra.

Jeśli nie to napisz na ptadla@gmail.com. Podam ci pomocną dłoń 8)

Witam niestety niemam tej gry a poczty nie mam skonfigurowanej jesli masz tą grę to prześlij mi ją na wielmrznik@wp.pl

Masz tu link do tego bo cos masz nie tak z poczta : http://odsiebie.com/pokaz/1484074—831d.html