Gry zaczynają mnie nudzić. Jaki tytuł polecacie?

Hawking Stephen - Wszechświat w skorupce orzecha

World of warships próbowałeś?

Może nie graj już na elektronice (wypróbuj planszówki)…

@PIOTREQ-pietia8
Co ty chcesz np taki Warhammer 40k bardzo fajna planszówka taka też hobbistyczna
Siedzisz spokojnie kleisz figurki potem je malujesz możesz zrobić sobie fajną plansze,
a potem grać z kolegami lub jeździć też na turnieje od czasu do czasu.



Cenowo jednak jak zaczniesz sie tym interesować to jednak drogo wychodzi…
Książki farbki figurki w zależności na ile pkt chcemy sie wyłożyć +/- ile ras, jakie armie chcemy złożyć.

Skoro grałeś w ETS2, to może teraz czas na American Truck Simulator :smiley:

Co co ja chce dobry pomysł?!

problem, że trzeba mieć kolegów:/

Kolegów to pewnie ma
Bardziej problem z tym że JEST SarsCov2
A nie że NIE MA kolegów

Na serio sam sobie przyklasnąłeś? Wow!

Może to nie on tylko jego alter-EGO xD

A co myślicie o Cyberpunk ? Warto ? ktoś grał ?

Grałem. Takie 4/10

Większość sobie chwali :wink:

Wszyscy już grali, stare i nie modne :frowning:

@anon741072
Ja a tam wole D&D najlepsze książki rpg fantasy jakie są a księgo zbiór jest potężny szczególnie w edycji 3.0 czy tam nowszej wersji z drobnymi poprawkami 3.5.

I do tego jeszcze dochodzą różne settingi ja najbardziej lubię popularne forgotten realms (zapomninane krainy)

https://www.dandwiki.com/wiki/Wizards_of_the_Coast

Ja polecam rosyjską ruletkę.

Mnie osobiscie nowy Assasins creed wciągnął tak sobie. Mechanika walki jest niezła chociaż sama gra nie ma zbyt wiele fabuły (aczkolwiek i tak jest o wiele lepiej niż w przypadku wczesniejszych części gdzie fabuła była jedynie pretekstem).
Polecam dwie serie
Divine Divinity - szczególnie z uwagi na mechanikę turowej rozgrywki
Dragon Age - niekoniecznie część trzecią ale pierwsza i druga są naprawde ok i maja klimat ( grafika rownież tak bardzo się nie zestrzała) - poza tym kupisz za grosze klucze w sieci - ostatnio na Gamivo https://www.gamivo.com/pl/ były po kilkanaście złotych.

(Nie czytałem innych komentarzy.)
I w tym momencie pojawiają się gry RTS, gdzie trzeba myśleć, a nie chodzić z pistoletem.
Seria Command&conquer Kaine Wraith, dużo walki i myślenia czasami jak w szachach, o i Cywilization, oraz Cossack. To nigdy nie nudzi.

Przychodzi taki moment, że gdy robią się nudne i zaczynamy doceniać szachy, a potem go… :slight_smile: