Gry zawieszją się podczas wczytywania

Witam mam taki problem jak w tytule, a dokładniej przynoszę do domu świeżo kupione gry instaluje, uruchamiam grę jest ekran wczytywania a gra się zawiesza i nic się nie dzieje czekam 15 20 min i nic.

Jest tak z prawie każdą grą, orginał czy pirat po prostu sie zawieszają dodam że wcześniej tak nie było. Może wiecie o co chodzi i w czym tkwi problem.

parametry mojego komputera

512 ram

radeon 9200 se 128mB

procesor 1.8

gigabyte GA-7VA kt 400

Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi :smiley:

ja jakie to np. gry może nie spełniają minimalnych wymagań ??

spełniają to są np skoki 2002, sim city 4, black and white 2

zoptymalizuje system, wyczyść rejestr głównie

viewtopic.php?t=76580

Ja nie wiem czy wy sobie jaja robicie czy co :?: Za chwilę ktoś wyskoczy z problemem że mu GTA 4 nie chodzi na komputerze z systemem Win 3.11 i procesorem 386 i co też każecie mu zrobić defragmętacje rejestru i wyczyszczenie dysku żeby mu wszystko chodziło :?:

Chłopie ten twój komputer to nadaje się ale do oglądania filmów, przeglądania stron internetowych wysyłania poczty i do drobnych prac biurowych a i tu ręki niedbałym sobie uciąć. Według twoich parametrów ta twoja wirówka ma z 7 lat , w końcu czas ją zmodernizować albo wymienić na nowy komputer niestety taka jest prawda.

Po drugie jak idziesz do sklepu i kupujesz grę to zwróć uwagę na taki drobny szczegół jak WYMAGANIA MINIMALNE to pużniej nie będziesz miał problemów. Bo sam goły XP potrzebuje dla siebie 128 Mb a co dopiero jak masz więcej programów.

no sorry ale raczej bezproblemowo obsłuzy takie gry jak podał: skoki 2002, sim city 4, black and white 2

kazek31- Chłopie przecież wiem jaki mam komputer, a do wakacji dopóki nie dostane nowego chce sobie pograć. O jeszcze jedno, przecież mam 512 a nie 128 ram :smiley:

Dodane 03.03.2009 (Wt) 10:56

system nie dawno instalowałem od nowa

  1. Odinstaluj sterowniki od karty graficznej w ,Dodaj lub usuń programy".

  2. Przeczyść komputer CCleanerem : http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … r+2.07.575

U góry po lewej ,Cleaner" na dole Analiza - Uruchom Cleaner

póżniej ,Rejestr" Skanuj by znależć problemy - Napraw zaznaczone problemy.

  1. Pobierz i zainstaluj sterowniki do chipsetu płyty głównej - Chipset :

http://www.gigabyte.pl/products/mb/driv … va_1x.html

  1. Zainstaluj sterowniki do karty graficznej Radeon Omega Drivers 3.8.252 - w temacie p/n.

  2. Zainstaluj ponownie biblioteki DirectX 9.0c : viewtopic.php?f=7&t=213229

Temat : viewtopic.php?f=11&t=242894&hilit=+Radeon+Omega+Drivers+3.8.252