Grzejąca sie karta graficzna

Na wstępie chciałbym się z wszystkim przywitać.Siema!! :smiley: .Mam problem z moją kartą graficzną Geforce 8600GT.A mianowicie strasznie mi się zaczęła grzać.Gdy pogram np. w Wiedzmina 1 to po 1.5h karta dochodzi do 100 stopni.A wtedy komputer się zawiesza i amen tylko reset.Karta została wyczyszczona przez mnie dokładnie ale nie nakładałem pasty gdyż mi się skończyła.Powiedzcie mi czy ta karta to już się ‘‘kończy’’?.Gdy gram i dotknę ją to ona jest cała gorąca aż prawie parzy w palce.

Jak usuwasz starą pastę to nakładasz nową obowiązkowo. Jedna z lepszych: http://allegro.pl/zalman-zm-stg2-swietna-pasta-wysylka-od-reki-i2313138893.html

“sla17”

Ciekawa ta pasta. Nigdy o niej nie słyszałam, chyba trzeba będzie ją wypróbować. Fakt cena wysoka 1.5 g za ~35 zł

Lagger ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Najlepsza jest IC Diamonds, ale też nie mało kosztuje. Fakt, STG2 jest jedną z lepszych past, stoi w rankingach dosyć wysoko.

Pasta pastą no dobrze ale dlaczego cała karta jest rozgrzana jak piec?

Słaba wentylacja w obudowie pewnie i stara pasta, która się pewnie już zużyłą, wykruszyła itp. robi swoje.

Aha dobra dzięki wszystkim za pomoc.

A tak w ogóle to karta chłodzona jest pasywnie? :wink:

Posiadam wentylator