Grzejąca sie karta graficzna

(Kamilwnek963) #1

Na wstępie chciałbym się z wszystkim przywitać.Siema!! :smiley: .Mam problem z moją kartą graficzną Geforce 8600GT.A mianowicie strasznie mi się zaczęła grzać.Gdy pogram np. w Wiedzmina 1 to po 1.5h karta dochodzi do 100 stopni.A wtedy komputer się zawiesza i amen tylko reset.Karta została wyczyszczona przez mnie dokładnie ale nie nakładałem pasty gdyż mi się skończyła.Powiedzcie mi czy ta karta to już się ''kończy''?.Gdy gram i dotknę ją to ona jest cała gorąca aż prawie parzy w palce.

(Jas162) #2

Jak usuwasz starą pastę to nakładasz nową obowiązkowo. Jedna z lepszych: http://allegro.pl/zalman-zm-stg2-swietna-pasta-wysylka-od-reki-i2313138893.html

"sla17"

Ciekawa ta pasta. Nigdy o niej nie słyszałam, chyba trzeba będzie ją wypróbować. Fakt cena wysoka 1.5 g za ~35 zł

(Agatonster) #3

Lagger ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

(sla17) #4

Najlepsza jest IC Diamonds, ale też nie mało kosztuje. Fakt, STG2 jest jedną z lepszych past, stoi w rankingach dosyć wysoko.

(Kamilwnek963) #5

Pasta pastą no dobrze ale dlaczego cała karta jest rozgrzana jak piec?

(sla17) #6

Słaba wentylacja w obudowie pewnie i stara pasta, która się pewnie już zużyłą, wykruszyła itp. robi swoje.

(Kamilwnek963) #7

Aha dobra dzięki wszystkim za pomoc.

(T Luk) #8

A tak w ogóle to karta chłodzona jest pasywnie? :wink:

(Kamilwnek963) #9

Posiadam wentylator