Grzejąca się ładowarka indukcyjna QI

Mam taką ładowareczkę:

Jest to jakiś Remax. ładowarka ma 4 lata i osatatnimi czasy bardzo się zaczęła grzać oraz ledwo ładować mojego S20 FE 5G. Sama ładowarka ma może z 50 stopni. Nie jest to dobre, no nie?

Zatem trzeba tą ładowarkę wymienić, tylko na jaką? Znalazłem takiego Green Cell’a:

„Powietrzny Sok” 15 W :smiley:
Tak na poważnie: czy to będzie ok? Może jest coś tańszego i dobrego? Unitek, Baseus?
A może to normalne takie grzanie się? Ja jednak w to wątpię… Kwestia zużycia zapewne…
Ktoś coś? Z góry dzięki?

Będzie OK

Tańszego i dobrego poniżej 66 zł? Za jakość się płaci.

Normalne ale nie do 50 stopni. Położenie na czymś takim swojego telefonu to jak położenie go na betonie w pełnym słońcu. Długo nie pożyje.

Rodzice kupili mi Media-Tech Wireless Charging Set. Poza ładowarką jest też taka plastikowa kartka z kabelkiem. Co to? Można dodać indukcję do telefonu, który tego nie posiada, np. Xperia M5?

(3) Media-Tech MT6271 ładowarka bezprzewodowa Qi | ForumWiedzy - YouTube

A co byś powiedział na to, że kabel 3 w jednym za 10 złotych z Biedronki wytrzymał dwa lata? Niedawno ząbki od micro USB się wgniotły i nie można go podłączyć do telefonu, więc wyrzuciłem go do kontenera na elektro śmieci, ale myślę, że siostra mogła go przycisnąć lub zdeptać, sądząc po tym jak zostawia różne rzeczy na podłodze. Tak stało się z jeszcze innym tanim kablem następnego tygodnia gdy go używała, a miał niecały rok