Grzejący się SE C905 pomocy!

Witam

Posiadam SE c905 i mam pewien problem z nim. Pewnego dnia, gdy wymieniałem taśmę LCD nie składałem go do końca w celu zobaczenia rezultatu, żeby nie rozkładać go drugi raz jak by nie działał. I od tamtego czasu zaczął mi się grzać. Gdy robię coś na tel. zaczyna robić się gorący. Można to odczuć na klawiaturze lub baterii. Gdy puszczę muzyczkę i nic oprócz tego nie robię to już przestaje się grzać. Co może się z nim dziać? Zwarcie się zrobiło na płytce jakieś i dlatego teraz tak się dzieje? Dodam że tel ładuje się normalnie.

Pozdrawiam,

Tomsonis

P.s: Serwis odpada itp.

Znajdź element, który się grzeje i go wymień. W czym problem? Skoro serwis odpada, to musisz sobie poradzić sam.

Właśnie nie jest to zbyt proste bo nie mogę za bardzo tego elementu znaleźć, bo jak się nagrzeje to w około też jest wszystko ciepłe.

tomsonis , Proszę o konkretne zatytułowanie wątku, oraz dostosowanie posta do wymogów zawartych w temacie:

viewtopic.php?f=16&t=394978

Zignorowanie prośby topic :arrow: Śmietnik.

Witam

Mój kolega ma taki sam tel. i nie działa mu coś LCD jak i w moim. Dzisiaj je wziąłem i sprawdzałem co jest uszkodzone. Wymieniłem taśmę LCD i taśmę z klawiszami nawigacyjnymi. Na dwóch płytach głównych niezależnie od założonych części, tych starych i nowych za każdym razem było to samo. W jego był obraz ale nie było podświetlenia, a w moim ani obrazu i podświetlenia. Taśm LCD miałem 4 i nawigacyjnych 3 i na każdej tak samo było. Czy to jest wina LCD czy może jakiś filtrów które przepuszczają obraz czy coś takiego

Pozdrawiam

Zeby wymienic jakis element na plycie musisz miec stacje HotAir.Moze tasma jest uszkodozna i robi gdzies zwarcie lub uszkodziles cos przy wymianie tasmy.