Grzejniki w łazienkach

Chcemy zrobić grzejniki w łazienkach (mamy dwie). Hydraulik doradził nam, że może zamiast puszczać drugi obieg wody (oprócz podłogowego) zrobić grzejniki elektryczne. Czy ktoś ma grzejniki elektryczne? Sprawdzają się?

Teraz są też grzejniki z obiegiem z opcją elektryczną - taka mała grzałka wchodzi. Wszystko zależy, jak podchodzisz do tego ekonomicznie. Elektryczne mają jeszcze jedną zaletę: jak przychodzą pierwsze chłodne dni albo kończy się zima, czasem już nie ma sensu odpalać pieca na dom a w łazience by chciało mieć się ciepło na czas mycia :wink:

Grzejniki w łązienkach ??? trudny temat :wink:

Jak masz pieniądze na prąd i nie robi na tobie różnicy czy przekroczysz 2000kwh rocznie, to się sprawdzi. U mnie w domu zrezygnowano z elektrycznych i zostały założone takie jakby suszarki. które zostały podłączone pod CO, bo te elektryczne ciągły sporo prądu.

Też tak mam tylko w lato i tak trzeba użyć grzałki elektrycznej (zabudowanej w tym grzejniku), także pamiętać przy remoncie o gniazdku przy grzejniku.

Elektryczny grzejnik do skuszeni ręczników w formie drabinki. Przy podłogowce chyba na pewno bym nie dał obiegu wody bo bedzie ledwo ciepły. Swoją droga pewnie zależy to od łazienki, ale bez włączenia grzejnika ręczniki jakoś długo schną u mnie. Także mi się bardzo przydaje. Jakby co to łazienka 3x1,8 bez okna.
Grzejnik łazienkowy kupiony w Leroy Merlin, aczkolwiek możesz sobie oczywiście porównać ceny w innych marketach tak aby wybrać najkorzystniej.

Mnie powtarzano by nie suszyć w łazience przed grzybem.

Jeszcze wyobraź sobie te 2000kwh przy 4 osobowej rodzinie. No na bank… Już to widzę. Jak ja to mam na pół roku. Wszystko ma swoje zalety. Tak jak piszesz, jak ktoś ma pieniądze na prąd to spoko.