GT Legends - Wiesza się

Witam i Wesołych Świąt życzę :wink:

Mam taki problem z tą grą. Jest ona z Kolekcji Klasyki (to od Piotra Fronczewskiego) stare wydanie.

1.Instaluje - spox

2.Instaluje patch’a - spox (Bez patcha to samo)

3.Włączam grę - Nie spox. Wiesza się po kliknięciu Jeden Gracz

Co mam zrobić :?:

Z okienkiem pomaga ale obraz ucina i mi przeszkadza ten pasek. Co mam zrobić :?:

Dziwny błąd był w TrackManii Nations Forever, obojętnie na co klikałeś, nic się nie działo. Trzeba było przejść na inny program (ALT + TAB) i z powrotem na TrakManię (Alt +Tab). Wiem, że się to wydaje dziwne, ale sprawdź. Może coś podobnego występuje w tej grze.

Inna sprawa: Podaj jaki masz sprzęt.

BTW:

My też Cię witamy. Dzięki i nawzajem :wink:

Sprzęt nie powala ale:

Procek - AMD Athlon 1600+ 1,4ghz.

Karta Graf. - ATI Radeon 9600pro 128mb.

Karta dźw. - Creative Sound Blaster Live 5.1

Ram - 256+512=768

Płyta Głów. - MainBoard K7S5a

Tyle. Gra powinna śmigać i śmiga na średnich ale raz się włącza ,a raz nie. Tryb okienkowy się już nie włącza.

Tak ogólnie to gra się wiesza całkiem razem z kąpem. Pozostaje wtedy schylenie i kliknięcie MAGICZNEGO przycisku o nazwie:

RESET.

W biosie ustawiłem pamięć karty 128mb ,a było 64mb. Więc to pomaga bo gra się ze 3razy nie zawiesiła :peace:

Ale to nie wystarcza. Niekiedy jest tak ,że gra działa jade i jade. Wchodze do GŁÓWNEGO MENU i zwiecha. W zawodach też zwiecha. Chyba ich naskarżę :!:

Procesor jest za słaby do tej gry. To może być wina. Grafika niestety też nie najnowsza :wink:

Jak ich naskarżysz mogą powiedzieć, że masz za słaby komputer :wink:

Możesz jeszcze podać zasilacz, ale nie wiem czy to jego wina, prędzej podejrzewałbym przegrzewanie się (podaj temperatury) i/lub za słaby sprzęt.

mattek97 ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Dobra ale gra ma wymagania:

1,3ghz

64mb grafika.

512ram.

Poprawiłem temat.

Czy zmiana Ram’u może pomóc ? Tzn na 1gb ?

Wątpię, gra wymaga 512, a ty masz aż nad to.

Zasilacz to NO NAME.

Gentle System. Ale inne gry mi ni tną. CMR 2005 na najwyższych bez przycinek.

Unreal 2004 też. Nie wiem. Ale to chyba wydanie bo przez tą gre dźwięk mi się pieprzy. Tzn. W CMR 2005 trzeszczy w niebo głosy. A jak odinstalowałem to przestało. Oddam ją i kupie inny egzemplarz. Może z nowej Kolekcji Klasyki ? Wygląda na dobrą bo kumpel ma trylogię GTA i chodzi fajnie. nic się nie dzieje.

Pierwszy raz widzę takie problemy jakie Ty masz… To jest niemożliwe, żeby przez CMR 2005 dźwięk Ci się psuł (w Windowsie też?). Skoro masz tak wiele problemów z grami, to na 90% w tym przypadku bym stawiał na zasilacz.

Masz w komputerze bombę zegarową, która w każdej chwili może wybuchnąć, ciągnąc za sobą grafikę, procka, być może płytę główną też. Wszystkie objawy pasują do zasilacza: GT Legends jest chyba najbardziej wymagająca, komputer jest pod obciążeniem i wymaga więcej prądu. Zasilacz staje się obciążony i podaje błędne napięcia, komputer się zacina. CMR 2005 - zasilacz jest na tyle obciążony, że nie jest w stanie podać odpowiedniego prądu dla płyty głównej. Efekt - spaprany dźwięk.

Nie jest możliwe też, że całe wydanie gier jest po prostu “spieprzone”. To czy weźmiesz z XK, czy z innej edycji nie zmieni problemu, bo to są identyczne pliki nagrane na płytki z innymi nalepkami i pudełkami.

Czyli dlatego GT Legends się raz wiesza ,a raz nie ?

■■■■ ■■■■ ■■■■ !!

Wszystkie zasilacze mają takie samo wejście ? Tzn. do płyty głów. ?

Jaki zasilacz kupić bo ten ma 400w.

Pewnie dlatego jak miałem Windows 7 to się wieszał, wolno chodził ,a procesor był całyczas obciążony. Teraz mam XP i też procesor obciążony jest do 90%. Czyli z GT Legends jest spox. U brata na kąpie wszystko chula. Piszę z niego bo swojego włączać nie będe :wink: Jutro jade po zasilacz. Może być np. Tracer ?

Chodziło mi o to że przez gt legends trzeszczy. Wersja colina to ta z Biedronki z 9.99zł :smiley:

Windows 7 sam w sobie mógł nieźle obciążać ten procesor, dlatego mógł się wieszać.

NIE. To jest marka, która znajduje się na czarnych listach zasilaczy. 5 raz od 2 dni podaje tą stronę: http://allegro.pl/item863718424_zasilac … xsata.html Ten zasilacz będzie dobry. Tańszych zasilaczy się brać nie opłaca.

Czyli ten być może ? Wejdzie do płyty głównej ?

Co to za chłodzenie na dole ? Dobrze tak ? Dla kompa ?

Jak by co to ide zaraz do kuzynki ,a ona ma podobny komp do mojego. Zainstaluje u niej i zdam relacje :wink:

Będę pisał od niej :wink:

Dziękuje za pomoc :wink:

Tak, ten być może :slight_smile: Do płyty głównej wejdzie bez problemu, standardy przez te kilka lat się nie zmieniły drastycznie.

Mówisz o tym chłodzeniu na zasilaczu? Ono w żaden sposób nie przeszkadza komputerowi, Twój zasilacz pewnie ma to samo :wink:

Nie ma sprawy, czekamy.

Pozdrawiam! Wesołych Świąt :wink:

Ok. Jutro zamawiam :wink:

Dziękuje za pomoc i za zainteresowanie się. U kuzyna bo u kuzynki nie ma napędu dvd, chodziło…MILUSIO.

Czyli zasilacz. Jutro jeszcze ostatecznie podepnę zasilacz z kąpa brata, 430w i zobaczymy. Jak będzie działać jutro z jego zasilaczem to kupuje dla siebie ,a jak nie to i tak kupuje bo kompa nie będe narażał. Chyba można mocniejszy zasilacz ? Prawda ?

Im mocniejszy zasilacz, tym większy zapas prądu (ale powinien być w miarę dostosowany, bo więcej pociągnie z kontaktu i więcej zapłacisz za prąd :wink: ). Zależy też jakiej marki jest ten zasilacz u brata, ale jak jemu wszystko chodzi cacy, to myślę, że warto spróbować :slight_smile: