GTA 3 10th Anniversary Edition - wrażenia i opinie

Zapewne słyszeliście o planach Rockstara, by na 10-lecie wydania GTA 3 na PC wypuścić tę grę na urządzenia mobilne - tablety i smartfony? Gra jest już dostępna zarówno dla urządzeń z Androidem, jak i iOS. Gra kosztuje 5$, co jak dla mnie nie jest wielkim wydatkiem na chyba najbardziej rozbudowaną grę na smartfony. Graliście już w to, czy może planujecie zakup? Ja już grałem i robi wrażenie (w końcu to gra, w którą jeszcze parę lat temu grało się na kompie), miny znajomych po ujrzeniu GTA na małym ekranie - bezcenne. :slight_smile: Gra co prawda nie jest pozbawiona bugów, ale jak na pierwsze wydanie jest naprawdę dobrze. W sumie największym bugiem (mam go tylko na SGS) jest brak świateł w nocy, na tablecie wszystko świeci. Gra ma dodatkowo niewielkie ulepszenia w stosunku do pierwowzoru - Claude chodzi jak w San Andreas - w kierunku wskazanym przez nas, a nie przeplatając nogi, można też kręcić kamerą jadąc autem (w oryginale na PC tak się nie dało). No i jeszcze jedna wada - na SGS wciąga baterię jak szalona, a telefon zmienia się w piecyk. :smiley:

w sgs z brandowanym softem z plusa na bierząco aktualizowanym gra po uruchomieniu wyłącza telefon

na SG3 z 1,2GHz i Chainfire (wykrywalny procesor 1,2GHZ PoverVR, Qualcom albo Tegra) nie działa na żadnym z wymienionych :slight_smile:

Niedługo przetestuje gierkę na moim iphone 3GS :smiley:

Nic dziwnego. Gra w tej chwili nie jest zgodna z żadnym Androidem z układem graficznym PowerVR. Trzeba czekać na update, który wprowadzi support dla Galaxy Nexusa, a więc i dla PowerVR.