GTA 4. co trzeba aby działało

Proszę o to abyście napisali mi dokładnie co trzeba żeby gta 4 chodziło bez problemów? jakieś patchy itd. I czy jest potrzebny internet jeśli się nie chce grać multiplayer? prosze o odpowiedź.

zoltybanan , sprawdź wymagania systemowe… :google:

Na pewno potrzebny jest całkiem konkretny (mocny) komputer ;] ewentualnie konsola ale tam grafika jest wyrażnie słabsza choć fajniej się gra na padach szczególnie tych do xboxa ;]

Jeśli chcesz grać multiplayer to chyba oczywiste, że potrzebujesz internetu.

przybylski ,

Czytaj ze zrozumieniem.

www.Gry-Online.pl:

wymagania sprzętowe: Core 2 Quad 2.4 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 8600 lub lepsza), 18 GB HDD, Windows XP/Vista

Według mnie do komfortowej gry powinieneś mieć 2-rdzeniowy procesor z zegarem tak ok. 2 GHz 2Gb RAM i kartę z 256 MB pamięci, powinien wystarczyć GeForce 7900GS. Pobierz najnowsze aktualizacje. Powodzenia miłej gry

Chodzi Ci oczywiście o GTA San Andreas ?

Bo o GTA IV na tym sprzęcie można zapomnieć o komfortowym graniu.

To moja stara konfiguracja sprzętu. Gra chodziła na średnich detalach. Prawdopodobnie dla Ciebie komfort to 80 fps’ ów w 1920x1080. Komfort to już w tym przypadku że gra ruszyła. Dla mnie gra może słabo wyglądać, ale ma się nie ciąć. To jest ważne.

a jaki patch zainstalować?

zainstaluj te:

  • 1.0.4.0

  • 1.0.0.4

  • 1.0.6.0

Jeśli ktoś napisze że wystarczy zainstalować tylko patch 1.0.6.0 - to się myli.

To powodzenia kolego z Twoim komfortem.

Miałem podobnego kumpla w szkole dawno temu…

Dla niego komfort… a jak ja ogarnąłem u niego jak giera śmiga to byłem w szoku , to tak jakby pokazał tylko ikone na pulpicie zainstalowanej gry bez jej odpalenia i mówił że grał, przeszedł całą i było komfortowo.

Ostatnio też miałem dylemat czy wszystkie czy ostatni.

Ale pewna osoba napisała mi tu że tylko ten ostatni.

Ale tak samo wszystkie zainstalowałem.

I robię tak do każdej gry.

Co do tego patch’a to strasznie zniszczył grafikę w grze (czasami obiekty znikają, są nie widoczne drogi itp). Kupiłem GTA 4 przez steam i teraz żałuję, że pozwoliłem na aktualizację.

WSZtm

Nigdzie nie jest napisane że 1.0.6.0 zawiera wszystkie poprzednie patche w sobie.

Ale wiadomo ze 1.0.4.0 ma w sobie wszystkie poprzednie.

Wiec ja polecam instalować 1.0.4.0, 1.0.0.4 i 1.0.0.6.

triget

Patch 1.0.6.0 zawiera nowe cienie i przez nie obiekty się doczytują (też tak mam).

Jest jakiś sposób, żeby to pominąć?

Zabawa w commandline:

Tworzysz dokument tekstowy o nazwie commandline i wklejasz w nim komendy, oddzielając je spacją - na początek też dajesz spację.

lub

Reinstalacja gry i nie instalowanie patcha 1.0.6.0.

Wielkie dzięki!

Czytam że jeden patch poprawia cienie i cośtam drugi co innego. Mi nie chodzi żeby była lepsza grafika tylko żeby działało normalnie. A bez patcha to nie będzie działało?

Napiszcie jeszcze raz dokładnie które ściągać?

Teraz dowiedziałem się o patchach 1.0.4.0, 1.0.0.4. Byłem pewny że jest jeden z 4 i tak pobrałem z gamershell’a

Ciekawe czy różnica jest duża między nimi, bo ja mam od 1,2,3 potem GTAIV_Patch_1040, i dalej w górę… bez 1.0.0.4

ale po co są te patchy?

Źródło: wikipedia.