Gta 4 czy bedzie na PS2?

Mam pytanie czy gta 4 bedzie na PS2 i kiedy bedzie?

Pozdrawiam

Sądzę, że tutaj powinnyi się znajdować takie informacje :slight_smile:

Myśłe że o PS2 wtedy już nikt nie będzie pamiętał :twisted: :stuck_out_tongue: .

A po za tym do premiery jeszcze kupa czasu…

Szkoda jak nie wyjdzie na ps2 ;/

Nook szkoda dlatego ze nie bedziesz miał PS3? :lol:

to dobrze ze nie wyjdzie na ps2, konsolka stara sie juz robi…

Ja chce żebynajpierw wyszła na kompa potem na inne konsole bo te wszystkie storiesy itd. juz wyszły a na kompa nic:P

Szkoda to dopiero będzie jak nie wyjdzie na poczciwego PC-eta :?

jak dla mnie to gry powinny tylko wychodzic na Konsole! a PC zostawić w spokoju do pracy! chcesz pograc kup konsole raz na 5-6 lat.

AZPR całe szczęście że to tylko twoje zdanie :twisted:

To po co gry JAVA w telefonach komórkowych ??

Chcesz posłuchać muzyki to sobie kup wieże a kompa i komórki zostaw w spokoju :twisted:

Zeby nie był OT to:

A no niestety :lol: Ale przed GTA będziemy mogli pograć w NFS Carbon :smiley:

a czy carbon bedzie w tym roku?

A co do tematu to źle ,że nie bedzie na ps2 ;/ ciekawe ile bedzie kosztował ps3

:wink:

Złączono Posta : 18.09.2006 (Pon) 19:02

p.s. jest już demo CARBONA ??

piotrekjunior wiesz, też byś miał takie zdanie jak słyszysz ludzi co mówią “aaa Panie szlag mnie trafia jak dzieciakowi trzeba co chwile kompa wymieniać bo grac nie może” < i tak po kilka razy w tygodniu…

no to ja sie pytam, po co ludzie inwestuja kupe kasy w kompy skoro za owiele mniejszaa cene moga sie cieszyc tym samym…

ktos pisal ze szkoda ze GTA 4 nie wyjdzie na PS2 … hm a wiesz co to jest postep technologiczny? :wink: widocznie PS2 nie pociagnełaby nowego silnika gta4

AZPR-a jeżeli ktoś potrzebuje kompa do pracy i nauki?? To mam jeszcze wybulić dodatkowe kilkanaście “baniek” na konsole, żeby sobie od czasu do czasu pograć?? Szanuję twoje zdanie, ale jest nieco kontrowersujne i chyba nieprzemyślane do końca.

A co do tematu, to na 80% pewności GTA IV nie wyjdzie na PS2. Powód?? Taki sam jaki podali autorzy poprzednich postów. “Czarnulka” nie udźwignęłaby nowego silnika, a autorom nie opłacało by się zbytnio robić praktycznie 2 różnych gier. Jest możliwe, że Rockstar zlituje się nad posiadaczami PS2 i zrobi GTA IV na starym silniku (po premierze wersji PC i konsol nowej generacji).

Na starym enginie? Czyli mieli by pisać gre od nowa. Napewno na to nie pójdą. :confused:

PS Można tylko liczyć na VCS.