Gta 4 czy bedzie na PS2?

(Skr3czu) #1

Mam pytanie czy gta 4 bedzie na PS2 i kiedy bedzie?

Pozdrawiam

(x-awier) #2

Sądzę, że tutaj powinnyi się znajdować takie informacje :slight_smile:

(Mop Daniokloc) #3

Myśłe że o PS2 wtedy już nikt nie będzie pamiętał :twisted: :stuck_out_tongue: .

A po za tym do premiery jeszcze kupa czasu…

(Skr3czu) #4

Szkoda jak nie wyjdzie na ps2 ;/

(Azpr) #5

Nook szkoda dlatego ze nie bedziesz miał PS3? :lol:

to dobrze ze nie wyjdzie na ps2, konsolka stara sie juz robi…

(Dudas bad boy) #6

Ja chce żebynajpierw wyszła na kompa potem na inne konsole bo te wszystkie storiesy itd. juz wyszły a na kompa nic:P

(Piotrekjunior) #7

Szkoda to dopiero będzie jak nie wyjdzie na poczciwego PC-eta :?

(Azpr) #8

jak dla mnie to gry powinny tylko wychodzic na Konsole! a PC zostawić w spokoju do pracy! chcesz pograc kup konsole raz na 5-6 lat.

(Piotrekjunior) #9

AZPR całe szczęście że to tylko twoje zdanie :twisted:

To po co gry JAVA w telefonach komórkowych ??

Chcesz posłuchać muzyki to sobie kup wieże a kompa i komórki zostaw w spokoju :twisted:

Zeby nie był OT to:

A no niestety :lol: Ale przed GTA będziemy mogli pograć w NFS Carbon :smiley:

(Skr3czu) #10

a czy carbon bedzie w tym roku?

A co do tematu to źle ,że nie bedzie na ps2 ;/ ciekawe ile bedzie kosztował ps3

(Piotrekjunior) #11

:wink:

Złączono Posta : 18.09.2006 (Pon) 19:02

p.s. jest już demo CARBONA ??

(Azpr) #12

piotrekjunior wiesz, też byś miał takie zdanie jak słyszysz ludzi co mówią “aaa Panie szlag mnie trafia jak dzieciakowi trzeba co chwile kompa wymieniać bo grac nie może” < i tak po kilka razy w tygodniu…

no to ja sie pytam, po co ludzie inwestuja kupe kasy w kompy skoro za owiele mniejszaa cene moga sie cieszyc tym samym…

ktos pisal ze szkoda ze GTA 4 nie wyjdzie na PS2 … hm a wiesz co to jest postep technologiczny? :wink: widocznie PS2 nie pociagnełaby nowego silnika gta4

(Kriss91) #13

AZPR-a jeżeli ktoś potrzebuje kompa do pracy i nauki?? To mam jeszcze wybulić dodatkowe kilkanaście “baniek” na konsole, żeby sobie od czasu do czasu pograć?? Szanuję twoje zdanie, ale jest nieco kontrowersujne i chyba nieprzemyślane do końca.

A co do tematu, to na 80% pewności GTA IV nie wyjdzie na PS2. Powód?? Taki sam jaki podali autorzy poprzednich postów. “Czarnulka” nie udźwignęłaby nowego silnika, a autorom nie opłacało by się zbytnio robić praktycznie 2 różnych gier. Jest możliwe, że Rockstar zlituje się nad posiadaczami PS2 i zrobi GTA IV na starym silniku (po premierze wersji PC i konsol nowej generacji).

(Matejo Master) #14

Na starym enginie? Czyli mieli by pisać gre od nowa. Napewno na to nie pójdą. :confused:

PS Można tylko liczyć na VCS.