GTA 4 - Gra się przycina

DDR2 będzie działać (to nie pamięć ram)

PS: Nie bądź fanboy-em i skuś się na LEPSZEGO radka

Dodane 23.11.2010 (Wt) 20:06

a ten rodzaj pamięci ddr2 w opisie płyty dotyczy ram-u

Dodane 23.11.2010 (Wt) 20:07

Poczekaj z kupnem aż (co do grafiki) wypowiedzą się inni (bo potem to będzie wszystko na mnie :slight_smile: )

Nawet jak mam DDr3 to bedzie dzialac ? Kurcze kusisz , kusis ;p

DDR3 grafiki działać będzie (ram nie)

TU masz porównaj sobie grafiki jakie chodzą Ci po “kiszce”

http://www.benchmark.pl/zestawienie_gpu.html

to wie mze ram nie pojdzie bo nawet nie wjedzie do plyty ;] juz patrze co moge miec ;D

Jak ram nie wejdzie?? Co ty gadasz??

Wystarczy precyzja i młotek :lol: :lol: :lol: :lol: :stuck_out_tongue:

hahaahah :D:D:D Dobree ; ] ty a jak np. 512 MB x2 czy jakos tak to jak to dziala ? tak samo jak 1GB ?

x2 masz na myśli konfig sli/crosfire czy może dwurdzeniową :smiley: :smiley:

nie czaje :smiley: sprawdz na benchmarku Radeon HD 3870X2 2x512 MB o to mi chodzi

AAAA. W tym przypadku karta (z tego co wiem oczywiście) jest dwurdzeniowa (karta nie składa się z samej pamięci)

Czyli nie dziala jak 1gb ?

Po czym to stwierdzasz? wystarczy dobrze skonfigurowany sprzęt i odpowiednio dobrane ustawienia w grze. Tak więc sam się nie znasz i omiń temat :]

To jest jak dwa w jednym :slight_smile: (dwie karty w jednej choć 3870 nie jest super nowa więc w tym przypadku chyba troszkę lepiej sprawuje się CF (cros fire, jeśli nie wiesz o czym pisze to napisz czego nie wiesz)

Wiem wiem . no za nowa nie jest… a jak by GTA 4 nie na niej smigalo ? lepiej by bylo wziasc HD 4650 ?

ale zastanawiasz sie nad 4650 i nad…

Nie chcę cię zmuszać ale czego nie czisz?

Nie czaiilem tego na poczatku z tym 512mb x2 juz czaje. Zastanawiam sie nad HD 4650 i GeForce 9500GT . OcZYWIscie 1 GB

4650 lepszy to nie kieruj się “fanboy-izmem”

PS: Przy grafikach tego sortu 512 i 1024 to to samo ale jak chcesz to 1gb to bierz i GRAJ :wink: :wink:

Czyli jak bym kupil 512 Mb to nie bylo by roznicy w graniu ? Lepszej jakosci by nie bylo ?

Może by była poprawa 1-3 fps

No co ty gadasz… Czyli moge smialo kupic 512 i w GTA 4 pogram na lepszej jakosci niz teraz ? chociaz na 1024 bym mogl grac i by nie cielo.

W karcie liczy się też: szyna pamięci, gpu, rodzaj pamięci, ilość procesorów strumieniowych itp.

Dla wszelkiego spokoju weź tego z 1gb

PS: Jak byś miał okazję kupić 4670 to byłby git