GTA 4 i kręgle

Witajcie :smiley:

Otóż mam malutki problem, w grze umawiam się ze swoją dziewczyną i idę z nią na kręgle, ładnie pięknie, płacę, wybieram to, przygotowuję się do rzutu i…

jak rzucić?? :expressionless:

Kolego to jest błąd w grze teraz robią patha.

· Wiele usprawnień w edytorze wideo: mądrzejsze nazewnictwo plików wideo, poprawę jakości renderingu, lepszy fx podczas powtórki,

· Poprawki do gry w kręgle, podczas której występowały problemy w korzystaniu z wrażliwszych myszy,

· Poprawione cieniowanie dla kart ATI 1900,

· Większa oszczędność pamięci,

· Usprawniony system grafiki i lusterek,

· Charakter ustawień Multiplayeru zostanie zachowany,

· Wsparcie dla kontrolerów DirectInput (Uwaga, zalecane jest usunięcie ustawień programu przed uaktualnieniem poprawki),

· Problemy z oprogramowaniem zarządzania energią zostały usprawnione


Ponadto już w obecnej chwili ulepszony został Social Club w którym wyeliminowany został błąd Mma10.

Aha dzięki za odpowiedź :o

DIIL , weź ty się…

bartus2003 , gdy już masz pozycję do rzutu, przytrzymujesz LKM i ruszasz energicznym ruchem mysz do przodu albo do tyłu :slight_smile:

dajesz spokojnie do tyłu a potem szybko do przodu :wink: no i najlepiej na boki trochę ruszaj :stuck_out_tongue:

DIIL , ma racje trzeba czekać na patcha wasze rady nic nie dają :slight_smile:

ja jakoś mogę rzucać a ty nie? bardzo dziwne :roll:

nie potrafisz grać i tyle :stuck_out_tongue:

co to za LKM ??

chyba LPM (lewy przycisk myszy). Jak już chcesz rzucać, to wcisnij chyba LPM i i rusz myszką do przodu albo do tyłu. Ja gram normalnie. Wszystko jest OK. Nie wiem czemu masz taki problem.

Temat już stary, wystarczy wgrać patche i problemu nie ma

To OK. Ale jak gram normalnie bez patcha.