GTA 4 i misje od J

Witajcie jestem prawie przy końcówce gry i mam tylko do wykonania misje od J, pisze że mam założyć jakieś rzeczy i nie wiem dokładnie co, może ktoś mi pomóc :> :?: :roll:

a ja mam problem w misji co trzeba ścigać helikopter, czym dobrze sterować >? i jak >?

bartus2003 , O ile nie myle misji to trzeba założyć elegancki garniak i buty czarne nowe.

@Konrad93 Helikopterem najlepiej sterować za pomocą klawiatury. Myszką możesz się mylić. Wysokością steruje za pomocą klawiszy W i S , a pochyleniem przód i tył klawiszami 8 i 2 z klawiatury numerycznej. Lekkie zakręty robisz na 4 i 6 , a ostre na A i D. Tak mi się najlepiej gra. Sam musisz dojść do tego jak będzie Ci wygodniej.

P.S. Da się latać samolotami? W SA się dało i w sumie tylko na to czekałem w IV-tej części. Helikopter mnie nie ratuje…

Ja jestem przy końcówce gry i sie nie da. Baaa jak wjedziesz (wejdziesz) na pas startowy to masz od razu 4 gwiazdki policji. Może jest gdzieś ukryty w hangarze, ale to trzeba poszukać.

Ile tam jest pasów startowych? Wydaje mi się, że jeden w pierwszym mieście. Więcej nie widziałem przy przelocie helikopterem.

są 2 pasy na 1 lotnisku (chyba jedynym):

pelnamapkagta4ej9.th.jpg