GTA 4 - irytująca kamera?

Ten, kto grał wie o czym mówię, da się to jakoś sfixować?

myszką trzeba obracać ;d

Kup oryginała i zadziała :?

hmm dokładnie o co pytasz ? O sterowanie czy “drgającą” kamerę.

Jeśli o to pierwsze to musisz się przyzwyczaić i sterować zarówno klawiaturą jak i myszką. Z początku może wydać się to trudne ale jak dojdziesz do wprawy to docenisz te rozwiązanie. Bezcenne się ono wydaje podczas pościgu za jakimś “złodziejem” do którego trzeba strzelać. Jeśli natomiast chodzi o to drugie to jest proste rozwiązanie… kupić oryginał :wink:

Chodzi mi o sterowanie, nic mi nie drga. Gdzieś w google wyczytałem, że jest jakiś mini-patch usprawniający sterowanie, ale ściągnąłem łatkę ze strony Cenega i nic się nie zmieniło :confused:

No to poczekajmy na odpowiedzi innych ale z tego co wcześniej jakieś 2 dni temu szukałem to takiego rozwiązania nie było. Zresztą tak jak pisałem po godzinie, dwóch no może góra trzech nie będziesz chciał inaczej jeździć niż z pomocą myszki. Bo wtedy widzisz cały otaczający Cie świat a nie tylko “dupę” samochodu :wink: Co do patcha ze strony Cenegi zapewne waży 33 mega i nie zmienia nic w kamerze a jedynie poprawia grę w kręgle, poprawia tekstury i kilka innych głupotek tak więc musisz szukać choć może się to okazać bezowocne. Jednak jak to mówią kto pyta nie błądzi :wink:

mnie to pomogło

http://rapidshare.com/files/190305032/G … _patch.rar