GTA 4 multiplayer problem z instalacją

Witam. Mam problem, mianowicie kilka wczoraj zakupiłem sobie oryginalny kod do gta 4, wcześniej grałem na piracie na trybie offline tylko, teraz chciałbym pograć na multiplayerze. Nie mam pojęcia jak sie do tego zabrac ;/ wczesniej tylko patch 1.0.7.0 odpowiedni crack i wszystko działało. Teraz do głównego problemu wchodzi jakiś Social Club i nie mam pojęcia co z tym wszystkim zrobić i jak sie do tego zabrac. Mam zainstalowane gta. Zainstalowałem patcha 1.0.7.0 i jak jest instalacja social clubu i dam ok to musze potem jakis kod w okienku wpisac. jak wpisuje moj do gta, to nie dosc ze jest za krótki to jeszcze zły … Jak wogole nie zainstaluje social clubu to musze skads go pobrac, ale nie ogarniam wlasnie tej rzeczy ;/ moglibyscie mi pomoc? Mam gta 4 zainstalowane, patch 1.0.7.0 i co teraz? Gram na piracie jak cos. Klucz do gry jest oryginalny nie wykorzystany. Z góry dzieki za pomoc, jak w zlym dziale ten temat jest, to prosze o przeniesienie.

A nie jest to czasem kod na steam ?

Gdzie zakupiłeś klucz?

na allegro. Klucz jest do gry na 100% bo nawet sprzedający pisał ze kod sie w grze uzywa, w windows game for live czy cos takiego i ze na epeisodies from liberty city tez dziala.

Trochę zbłądziłeś z tym zakupem, 1 lipca 2014 usługa Games for Windows Live przestanie działać - Rockstar jeszcze nie wypowiedział się na temat swoich planów odnośnie tej gry, ale chyba ulegli modzie na posiadaniu swego klienta między pośladami (sugeruję się liczbą DLC do Max Payne 3, nie wnoszących nic nowego do rozgrywki, a kosztujących sumarycznie więcej niż sama gra). Poza tym, ostatnio w związku z tym, że MS się ewakuuje z tego nowotworowego ustrojstwa, coraz częściej występują problemy z logowaniem i samą grą na multi.

Proponuję poczekać na oficjalne stanowisko Rockstar Games.

i co dalej?