GTA 4 na mac book`u

SiemA. Czy istnieje mozliwosc zagrania w gta 4 na w/w Macu? Jakis emulator or something. sora ze bez polskich znakow ale na tym kompie nie mam w tym momencie. Pozdro xP

Dobre uśmiałem się ;]

W GTA IV jak na razie możesz zagrać na PS3, albo na Xbox 360.Jeszcze trochę i będzie na PC, nie znam dokładnej daty bo mam GTA IV na ps3 ;), ale zobacz na gtasite.pl.

Po co mi data wydania bosh. Jesli nie masz nic ciekawszego do powiedzenia to nie pisz sory. Chodzi mi o mozliwosc grania na macu. poniewaz wiem ze pewnie nie bedzie wydany na niego…

a skad mamy my to wiedzieć?

skoro nie ma nawet wersji na PC :x

napewno na tym macbooku nie pograsz jak masz 512ram i kart 9200 radeon

512 ram i 9200 radeon “bosh” haha… jeszcze gta iv nie wyszła na kompa… nawet przez emulator (jeżeli wyszedł taki do tej gry dla windowsa a co dopiero dla mac’a) nie pójdzie

Gra ma być 21 listopada wiec na PC będzie.

A czy każdy Mac ma tyle samo czyli 512ramu itd. Ten o którym mówie ma min 2gb ram… A co z tego co “nie wiecie” Mac jest od zwykłego kompa z deka lepszy…

Ale my wróżki nie jesteśmy i nie wiemy ile ma ramu jakiś tam komp. Poza tym sugerujemy się podpisem, a nie magią :smiley: Od kiedy Mac jest lepszy od zwykłego kompa?? Macie jakieś overclockerskie maszyny czy cóś?:smiley:

Yep. O wiele droższy od innych i za o wiele mniej można złożyć mocniejszego…