Gta 4 na win 7 64 bit

mam problem , nie mogę zainstalować gta, pisze ze wersja gry i moj system sa niezgodne POMOCY

GTA4 to gra na wersje systemu 32 bitowego Ty masz 64 bity.

A mi się bez problemu zainstalowała. Żadnych błędów. Mam Win 7 x64 Pro.

Podaj dokładne informacje z błędu, albo najlepiej screena zrób.

Jeszcze możesz próbować zainstalować w trybie zgodności z Windows Xp.

Ewentualnie ściągnij patcha 1.0.7.0 do GTAIV

Przecież on nie może zainstalować, a patche instaluje się na zainstalowaną grę.

ustaw tryb zgodności na viste z servis pack 1 albo 2 tj. wejdz na plyte znajdz plik GTAIV.exe (tylko nie pomyl z ikonką) prawy myszy i wybierz z menu “rozwiąż problemy ze zgodnością” potem rozwiąż problem z programem w nastepnym oknie zaznacz pierwszy kwadracik i dalej potem wybierz viste z servis pack 2 potem dalej --> uruchom program (może nie zadziałać) -->dalej i wtedy spróbuj zainstalować

A to ciekawe, bo na odwrocie pudełka mam napisane: wersja rozszerzona na 64 bity. Z resztą San Anderas i inne gry które nie słyszały o 64-bitowych systemach też się bez problemu zainstalowały. GTA4 zainstalowało mi się bez problemu. Jak napisano wyżej spróbuj instalować grę w trybie zgodności. Podobno u niektórych nie da się zainstalowac gry z powodu uszkodzonego instalatora (na oryginalnej płycie!). Mam nadzieję, że problem ten nie dotyczy ciebie.

na Windows 7 x64 bezproblemowo instalują się programy i gry w wersji x86 - 32-bit

Problemem nie jest system. Korzystałem z Windowsa 7 Ultimate x64 od wersji beta i bez problemów działał GTA IV! Nie używałem żadnych trybów zgodności. Może nośnik uszkodzony?

Tryb zgodności.

Mam Windowsa 7 Professional 32-bit i po instalacji GTA IV były problemy z uruchomieniem.

Ustawiłem tryb zgodności dla XP sp.3 i działa prawidłowo.

Ja mam wersję 64bit win 7 i takie objawy. GTA 4 chodzi przez Social Club, po patchu 1.0.2.0 uruchamia się, ale jak już zainstaluje 1.0.4.0 to niestety już w ogóle nie reaguje, mogę klikać na ikonkę i nic, nowsze patche to samo, nic nie pomaga. Miał ktoś tak i wie jak to naprawić?

zoltybanan ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.