GTA 4 nie działa na Windows 10

Witam. Dwa dni temu na Steamie kupiłem GTA 4. Niestety gra nie chce się włączyć. Ładowanie gry zatrzymuje się na informacjach o ich stronie i wgl. Podczas ładowania gry nigdzie nie mogę się zalogować na Social Club( konto już mam) i jeszcze nie wykorzystałem tego kodu co mi się pokazuje na początku. Nie wiem co mam robić. Jeżeli ktoś miał taki sam problem jak ja i go rozwiązał lub ma jakieś pomysły był bym bardzo wdzięczny za pomoc. PS Dla osoby, która pomoże mi w pełni uruchomić GTA mam pprzewidzianą nagrądę w postaci PSC 10zł (wiem, że malo ale chciałbym sie jakoś odwdzięczyć za pomoc).

DirectX_MAR09
Windows Live ID
umdf
vcredist_x86
wmfdist11
wmpappcompat
XLiveUpdate

Zaraz Ci to wrzucę na chmurę i dam linka…

Będę musiał cośpobrać

Cały zip z potrzebnymi bibliotekami. Akurat mam EFLC ze steama to mam cały katalog z instalkami, za parę minut dam Ci link. Trzeba się uzbroić w cierpliwość ponad 100 MB waży, a mam upload 1 Mb/s ;|

Ok tobie to zadziałało? Czy uważasz, że zadziała?

Pod Windows 7 działało, po zrobieniu ugprade do windows 10 też działało :wink:

Dobrze czekam z niecierpliwością :smile:

https://1drv.ms/u/s!Al2U6e8zswaAgo4mdYE25-KfsmzvNw

Ok czy te pliki mam wkleić do folderu z gra?

Zainstalować, to są instalki do bibliotek.

Pobrałem to z linku i teraz mam odpalić GTA czy zainstalować te 2 ostatnie XLiveUpdate ?

Zainstaluj najlepiej wszystko z tych instalek.

Pobrałem tylko ten ostatni bo jak chcialem te inne to mi wyskkakiiwal błąd że nie ma miejsca w mazaynie czy jakoś tak

Możliwe, ze niektóre nie pójdą bo pewnie Steam dodał bibliotekę dla Windows XP. Nie wiem po jakiego ciula, ale możesz to olać i nie instalować bo i tak się nie da.

Po zainstalowaniu wszystkiego i włączając GTA naciskam Play przy Social club i nic się nie dzieje…

A czy mam zrobić coś z tymi folderami ?

W tych folderach są instalki, możesz jeszcze odpalić DXSETUP.exe z DirectX_MAR09 i jeszcze wllogin_64.exe z System64

Kurde nadal nic sie nie dzieje z GTA :frowning:

A ja spytam z innej beczki. Podasz jaką masz specyfikację sprzętową?

A konkretnie czego potrzebujesz