GTA 4 - nietypowy prblem z grafiką. :/

od razu…?[o te 100?] jeżeli tak to zaszalałeś

podkręcanie karty odbywa się stopniowo… drobnymi kroczkami… po 5-7MHz na raz, jeżeli od razu walnąłeś 100 to się nie dziwię

Próbuj, próbuj i jeszcze raz próbuj, po podkręceniu o 10 sprawdzaj jak działa karta…

dodałeś te linie kodu o których pisałem wcześniej ?

Dodałem te linie. A na końcu doszedłem do prawie 100 MHz więcej… i za każdym razem to samo… Podkręcanie nie ma sensu… :oops:

-percentvidmem 100

vailablevidmem 2.0

Co dają te komendy? Bo ja dopisywałem tylko nomemrestrict i norestrictions(chodziło na high ale nie było tekstur)

wykorzystanie 100% pamięci RAM

gra z taką komendą bardziej wykorzystuje pamięć RAM niż dysk twardy :wink:

LUDZIE DZIAŁA!

Przeinstalowałem stery. Z werjsi 8.12 na… 8.12 tylko, że same stery bez rzadnych MENU i tego całego CCC w nich. I działa. Tylko jest drugi błąd, że sie wiesza. Po jakiś 10-15min. gry mam pokaz slajdów…

Wiecie jak o naprawić? Bo ja już chyba wszystkiego próbowałem…

Pozdro i Dzięki! :slight_smile:

Witam

Szukałem ale nei moge znaleźć problemu jaki wystąpił u mnie;P

Mianowicie:P

wszystko działa rejestracje i inne pierdoły zrobione…ale keidy chce odpalic grę to ładuje mi się “nowa gra” nawet przez godzine po czym tak cyz inaczej sie nie odpali…próbowałem restart i od nowa kilka razy nic nie pomaga…gdzie może tkwić problem?

Specjalnie założyłem konto, aby Ci pomóc :slight_smile:

Więc rozwiązanie jest banalne… Robisz tak: odpalasz Catalyst w ustawieniach 3D klikasz “MipMap detail Level” i ustawiasz na maxa tzn na “Quality”

I po problemie :slight_smile:

Mathek a jaka temperatura GPU (czyt. rdzenia karty graficznej) :slight_smile:

yyy ale że to do mnie z tym 3d było?:smiley:

to jest rozwiązanie mojego problemu?:smiley:

jeśli tak to ja mam geforca;P

a catalyst to chyba do radeona?

jeśli sie myle popraw mnie…a nie odrazu jedź…

Po pierwsze mało rada: Edytuj posta jak chcesz pisac a nie pisz nowego pod spodem…

Pisze na wczesniejszej stronie… Jak gram góra 60 stopni(zawsze tak mialem na niej)…