GTA 4 - problem drógiej instalacji

Witam! Mam Problem z grą Grand Theft Auto IV ( GTA 4) Otóż zakupiłem tę grę zainstalowałem patche i inne takie ale mi coś psóło dzwięk a na necie znalazłem jakiś sterownik do dzw więc go pobrałem ale jak zainstalowałem ten “sterownik” to mi sie gta nie chciało włączać (ani odinstalować) wkurzyłem się i wywaliłem cały folder z grą teraz nie mogą go ponownie zainstalować co mam zrobić ( centrum pomocy R* leży i kwiczy) Błagam o pomoc bo to oryginalne gta i wydalem kupe kasy na to. Z góry thx za odpowiedź.

Nie ma opcji napraw, gdy wybierzesz “odinstaluj” ?

Możesz spróbować wyczyścić rejestr.

Wyskakuje Ci jakiś błąd podczas instalacji gry?

Była napraw, reinstal i odinstaluj każda z nich trwała około 1 minuty a instalacja za pierwszym razem trwała około 10 minut noi w tym problem że to jakiś “plik” jakby “mówił” że wszystko jest OK ale jak już wywaliłem wszystkie pliki z gry to instalacja od tamtego momentu stoi w miejscu “extracting files” i tak przez cały czas. Mógł byś mi jeszcze jakoś pomóc? (ale thx za odpowiedź)

A wypakowanie plików następuje dopiero przy włączeniu instalacji czy gdy już ustawisz wszystkie ścieżki, zaakceptujesz regulaminy itp. ? Pytam, bo nigdy nie instalowałem tej gry :slight_smile:

Normalnie jak z każdą instalacją.