Gta 4 - problem ze sprzętem

Mój sprzęt to :

Pentium 4 3.20ghz

Karta graficzna 9600GT

2 i pół GB Ramu

Zasilacz : SilentLine Power 400w

Zobaczcie :

http://www.youtube.com/watch?v=rOI2ofMVyPc&feature=related

Tego jest pełno na youtube i maja nawet gorszą grafikę ode mnie, ale mi się tnie, zmieniłem kartę wczoraj właśnie na 9600GT, bo wcześniej miałem 8400GS i mi tak samo chodzi i się tnie. Macie może jakiś sposób i wiecie o co chodzi. Ściągam właśnie patcha, ale nie wiem czy on dużo pomoże, są też sterowniki, ale one też dużo nie dają. Proszę o pomoc. Z góry dzięki.

Ps : Wiem że mam słabego procka, ale patrzcie na te filmiki z youtube, oni mają takie same, może dlatego, bo mam zaśmieconego kompa i już długo nie czyszciłem antywirusem, ale nie wiem.

Zainstaluj patcha 1.0.7.0, wyłącz cienie i wszystko daj na minimum - może to coś pomoże (ale wątpie). GTA IV to jedna z tych gier które wymagają czterech rdzeni a procek jednordzeniowy to troche za mało jak na tą grę.

Chyba raczej dwóch rdzeni. A właśnie, mam trochę kasy i lepiej zainwestować w kartę czy w procesor, tylko jakbym zainwestował w procesor, to i bym musiał płytę główną wymienić. A procesor Dual Core by przeszedł ?

Chodziło mi o cztery rdzenie (GTA to wymagajaca gra ;D). Ja mam 2 i GTA nie zawsze chodzi płynnie, no ale to juz ustawienia high. Proesory Dual Core, C2D, C2Q mają socket LGA775 więc płyte i tak trzeba będzie wymienić. Jak już chcesz wymienić procesor to na czterordzeniowca. Co do karty to podaj dokładny model, bo tak to ci nie powiem czy jest dobra czy zła.

GTA IV jest grą pisaną pod 3 rdzenie i wszystkie procki poniżej 3 rdzenie nie radzą sobie z płynnym działaniem.

GTA IV potrzebuje mocnego proca 4 rdzeniowego nie mniej jak 2,6GHz. O mocnej karcie już nie wspominając.

Już sobie, poradziłem. Musiałem wejść w bios i tam coś po przestawiać i teraz wszystko gra. Gta 4 chodzi mi na średnich detalach i na full rozdzielczości, aż nie do uwierzenia, ale to prawda. Dzięki za chęci. Pozdro