GTA 5 nie znaleziono ścieżki dostępu do pliku wykonywalnego

Jak mam rozwiązać problem?
PS. Ten sposób już nie działa https://www.youtube.com/watch?v=_ndk3z6Vwsk
Załącznik pokazuje pliki gta 5 i rockstar games

Social Club to przestarzały dodatek. Teraz Rockstar ma Rockstar Games Launcher. Otwierasz Launchera wchodzisz w Ustawienia, Wybierasz w Menu GTAV i potem klikasz “Sprawdź zgodność plików gry”. Jak jedziesz na piracie to Ci nie pomogę. BTW, dlaczego masz GTAV zainstalowane bezpośrednio na dysku, a nie w osobnym folderze? Przenieś pliki z pomocą Launchera by nie leżały tak na dysku.

Jak w Rockstar Games Launcher nie ma w ustawieniach żeby w menu wybrać GTAV i opcji ,Sprawdz zgodność plików
A i jeszcze jak przenieść pliki z pomocą Launchera
PS. Wczoraj poklikałem coś tam w Launcher chyba kliknąłem sprawdz gry na komputerze i pojawiła się aktualizacja 4gb i potem przypadkowo wyłączyłem aktualizacje i Launcher i znikneła i znów to samo

1 polubienie

Ładny bajzel musisz mieć w systemie jeśli instalujesz gry w głównym katalogu dysku. Ogarnij do czego służą foldery, to może rozwiązać ten problem i wiele następnych.

1 polubienie

A nie mogę poprostu wyciąć i wklejć do folderu. To może być przesto że nie jest w folderze rockstars games?

Wg tego co widzę to nie masz nawet zainstalowanej gry. Na pewno masz oryginał? Albo coś uszkodziłeś, albo gra nie ma nic wspólnego z legalnością. Wymaga na pewno ponownej instalacji.

instaluje od nowa

Czy instalowanie od nowa coś pomoglo,bo mam to samo??

Tak pomogło

Mam ten sam problem, gra jest legalna, kupiona w wersji cyfrowej i wszystko wygląda u mnie tak jak u założyciela tematu. Wczoraj zaktualizowałem dopiero launcher i po tej aktualizacji nie wykrywa mi gry, mimo, że niedawno w nią grałem. Nic nie było usuwane z plików gry. Po aktualizacji launcher po prostu przestał widzieć grę. Ma ktoś pomysł jak to rozwiązać inaczej niż reinstal? Bo na necie w domu nie da rady pobierać 88GB.