GTA 5 PC, gra zawiesza się

(Uwejak) #1

Witam, mam taki problem z GTA 5, gra zawiesza sie po kilku misjach i tylko crtl+alt+del pomaga, za każdym razem w tym samym miejscu, czytałem już różne fora i często doradzają przeinstalowanie gry, wiec ok przeinstalowałem i gra poszła dalej, ale problem powtórzył się znów po 2- 3 misjach, i ile razy bym nie uruchamiał gry ponownie to zawsze w tym samym miejscu sie zawiesza, ponownie przeinstalowałem gre i ponownie problem powtórzył sie po kilku kolejnych misjach i tak już z 6 razy przeinstalowywałem albo i więcej i pomału posuwam sie dalej ale jest to bardzo uciążliwe głównie na dość długa instalacje gry.

Posiadam najnowsze sterowniki, Windows 7 64bit

6GB ram

karta GeForce GT 520M 1GB DDR3

Intel Core i3 2300M  4 rdzen

Gre mam uruchomioną na minimalnych i śmiga bardzo płynnie

Oczywiście gra oryginalna, wersja pudełkowa przez Rockstar Social Club

Proszę o pomoc z góry dziękuje.

(misiek50) #2

trzeba od nowa instalować Windows 7 z partycji recovery jak masz lub z płyty bo może coś jest z systemem

(Uwejak) #3

tak mam najnowsze strerowniki karty graficznej

(misiek50) #4

a zobacz czy przełącza ci na kartę geforce bo to laptop tak??

w  panelu nv musisz w zarządzaniu ustawieniami 3d ustawić preferowany procesor graficzny z integry HD graphics na gt520m

(Barti2211) #5

Może być to wrodzony błąd gry jeżeli masz np inne osoby spróbuj zainstalowac gre z ich płyt ale zalogować sie na swoje konto

(Uwejak) #6

Tak to laptop, zmieniłem preferowany procesor graficzny na GeForce GT 520M ale niestety, nie pomogło.

(Uwejak) #7

Problem rozwiązany. Wygląda na to że to był problem wersji pudełkowej. Pobrałem GTA ze strony Rockstar Games Social Club i gra działa bez problemów. Dzięki za pomoc.