GTA 5 PC, gra zawiesza się

Witam, mam taki problem z GTA 5, gra zawiesza sie po kilku misjach i tylko crtl+alt+del pomaga, za każdym razem w tym samym miejscu, czytałem już różne fora i często doradzają przeinstalowanie gry, wiec ok przeinstalowałem i gra poszła dalej, ale problem powtórzył się znów po 2- 3 misjach, i ile razy bym nie uruchamiał gry ponownie to zawsze w tym samym miejscu sie zawiesza, ponownie przeinstalowałem gre i ponownie problem powtórzył sie po kilku kolejnych misjach i tak już z 6 razy przeinstalowywałem albo i więcej i pomału posuwam sie dalej ale jest to bardzo uciążliwe głównie na dość długa instalacje gry.

Posiadam najnowsze sterowniki, Windows 7 64bit

6GB ram

karta GeForce GT 520M 1GB DDR3

Intel Core i3 2300M  4 rdzen

Gre mam uruchomioną na minimalnych i śmiga bardzo płynnie

Oczywiście gra oryginalna, wersja pudełkowa przez Rockstar Social Club

Proszę o pomoc z góry dziękuje.

 trzeba od nowa instalować Windows 7 z partycji recovery jak masz lub z płyty bo może coś jest z systemem

tak mam najnowsze strerowniki karty graficznej

a zobacz czy przełącza ci na kartę geforce bo to laptop tak??

w  panelu nv musisz w zarządzaniu ustawieniami 3d ustawić preferowany procesor graficzny z integry HD graphics na gt520m

Może być to wrodzony błąd gry jeżeli masz np inne osoby spróbuj zainstalowac gre z ich płyt ale zalogować sie na swoje konto

Tak to laptop, zmieniłem preferowany procesor graficzny na GeForce GT 520M ale niestety, nie pomogło.

 

Problem rozwiązany. Wygląda na to że to był problem wersji pudełkowej. Pobrałem GTA ze strony Rockstar Games Social Club i gra działa bez problemów. Dzięki za pomoc.